tina1992
24. jún 2020
946 

Jedna noc nestačí (kapitola 2)

2. Kapitola

Táto akcia si žiadala dôkladnú prípravu zovňajšku. Psychiku som totiž mala ako na hojdačke. Chcela som si večer dokonale užiť. Čo chcela, ja som to kurva potrebovala! Vytiahla som z kapsičky holiaci strojček a pustila sa do skrášľovania. Keď som skonštatovala, že takto je to v poriadku, vyčistila som si zuby a navoňala celé telo. Šupla som sa do plaviek, županu a papučiek. 

30 minút ubehlo ako nič, takže som zamkla izbu a výťahom sa zviezla do prízemia, podľa inštrukcií. Nakoniec som nečakala ja jeho, ale on mňa. Aj v župane a bez obleku vyzeral na zožratie. Srdečne sa usmial a potiahol ma za rukáv, aby som sa rozhýbala. 

„Vitaj Rebeka. Už som sa bál, že si to tu celé užijem sám.“ Znova sa milo usmial a ja som sa začala roztápať. 

„Nuž, som žena a trochu mi to trvalo.“

„Tak poď.“ Pokynul rukou a čakal, kedy sa k nemu pripojím. 

Moje nohy automaticky vykročili. Vytočila som sa na stranu a utrela si rukou ústa, aby mi tam náhodou neostali vytečené sliny. Kráčali sme po úzkej chodbe tesne vedľa seba, až k hlavným dverám, ktorými sa vchádzalo do šatní. 

„Vezmi si plachtu. Budeš ju potrebovať.“ Podišiel k obrovskej polici za recepčným pultom, kde cez deň sedela obsluha, ale už mala po šichte. Natiahol sa ponad policu s osuškami a vytiahol dve veľké plachty, určené do sauny. Potom mi jednu podal.

„Tak pri bazéne?“ opýtal sa.

„O chvíľočku.“

Opäť sme sa rozišli. Odložila som svoj župan na vešiak a len v plavkách, ktoré som mimochodom vyberala dve hodiny v obchode, sa ešte trošíčku zvŕtala pred zrkadlom. Kontrolovala som posledné detaily a bola viac a viac nedočkavá. Zopár krát som sa nadýchla, usmiala sa na svoj dokonalý odraz v zrkadle a vyrazila von. 

„Dúfam, že ti tu nie je zima. Musel som zariadiť aby všetko opäť pozapínali.“ Vravel postávajúc pri bazéne, len v plavkách. 

Svojej plachty som sa držala, ako by ku mne bola prilepená. A teraz som už vážne slintala. Dopekla, veď on vyzeral ako Adonis! Mal nádherné vypracované telo, aj keď nebolo ešte celkom opálené. No leto sa ešte len začalo. Strapaté hnedé vlasy mal vlhké od sprchy a kvapôčky vody mu pomaličky stekali po tele. Chcela som sa ho dotknúť. Chcela som mu rukou prejsť po tých chĺpkoch, čo sa mu tiahli od pupka v tenučkom pásiku dole a strácali sa za plavkami. No ja som tam len stála, ako také teliatko. 

Ani neviem kedy, už stál pri mne. Oči mu potemneli a snažil sa mi vytrhnúť plachtu a zavolať ma na zem. 

„Všetko v poriadku?“ opýtal sa ustarane. 

„Jasné, len som sa zamyslela. Je to tu ešte príjemne vyhriate, takže máš bod k dobru.“ Pustila som svoje záchranné koleso a odložila tú plachtu na policu. 

„Tak sa už poď okúpať. Predsa tu nechceš postávať do rána. To by si si to wellness fakt neužila.“

Len som prikývla a nasledovala ho. Skočil šípku do vody a vynoril sa v polovici bazéna. 

On je ešte aj skvelý plavec! Ja som síce nebola žiadna Moravcová, ale aspoň som nebola ako sekera bez poriska. 

Kým bol pod vodou, ja som stihla donútiť svoj mozog k poslušnosti a žalúdok stiahnutý nervozitou, upokojiť niekoľkými hlbokými nádychmi.

Vošla som za ním do bazéna a trochu sa upokojila. Zo svojho miesta sa na mňa usmieval a pobádal ma, aby som ho nasledovala. Trochu sme si zaplávali, rozhýbali kosti a svaly. 

„Tak ako?“ spýtal sa.

„Zatiaľ fajn.“

„Čo tak skúsiť saunu či masáž?“ navrhol mi.

„Masáž? Chceš povedať, že si toho chudáka, alebo ju, nechal pracovať do noci, kvôli mne?“ to sa mi pozdávalo a urobilo to na mňa dojem.

„Nesťažoval sa.“

„Vážne?“

„Áno, lebo ten masér som ja.“

„Si robíš srandu?“

„Nie.“

„Okej, takže preveríme aj tvoje masérske schopnosti?“

„Dobre, priznávam, nie som bohvieaký masér, ale vynasnažím sa.“ Vravel celkom úprimne.

„Beriem.“

„Tak poď.“ Usmial sa, ešte raz sa zhlboka nadýchol a ponoril. O malú chvíľu sa vynoril na okraji bazéna, pretrel si mokrú tvár a zamával mi.

Ja som sa len usmiala a vyrazila klasickým štýlom prsia až k nemu. 

Navonok to nevyzeralo nijako zvláštne, ale pod kožou som cítila mravčenie. Mravčenie a vibrujúcu túžbu. Už sa k niečomu schyľovalo a každou chvíľou strávenou s ním, som to chcela viac a viac.

Nechal mi pootvorené dvere do masérskej miestnosti. Kým som si stihla vyzliecť premočené plavky, už sa z vnútra rinula príjemná relaxačná hudba. Zabalená do plachty som vstúpila do vnútra. Peter tam už stál a čakal na mňa. Vystrel ku mne ruku a ja som mu tú svoju vložila do jeho pripravenej dlane. Usmieval sa, celú ma skenoval žiadostivým, temným pohľadom, akoby ma už videl cez plachtu nahú. Líca mi zahoreli a nesmelo som sa usmiala. 

„Toto sa ti bude páčiť, uvidíš.“

„Už teraz sa mi to páči.“

„Tak poď, tvoje miesto.“ Pustil mi ruku a ukázal na podložku, kam som si mala ľahnúť. Jeho jemný dotyk, slová a hudba, ma prinútili upokojiť svoje myšlienky a splašené srdce.

„Pripravená?“

„Áno, len ma nedolám.“ Zasmiala som sa.

„To by som si nedovolil.“

„Veď preto.“

Ľahla som si na podložku a vystavila mu tak na obdiv svoje nahé telo zozadu. Ešteže som mala tvár schovanú a nebolo mi ju vidieť, lebo s Petrovho hlbokého nádychu som očervenela. Takže mám naňho rovnaký vplyv ako on na mňa? Výborne. Spokojne som sa usmiala a zavrela oči. 

Peter vypol hlavné svetlo, takže miestnosť osvetľovali len mihotavé plamene sviečok. V miestnosti bolo cítiť spálený vosk a vonné oleje.

Na ruky si naniesol masážny olej a šúchal si ich, aby ich trochu ohrial. Cez dieru na tvár, som videla iba jeho štíhle nohy a koniec plachty, ktorú mal prehodenú cez bedrá. Začal mi jemne masírovať ruku až k prstom, potom druhú. Prešiel k chrbtici a krku.

„Ach,“ slastne som vzdychla, lebo presne toto som potrebovala. Jemné zaobchádzanie a skvelú masáž, ktorá sa ešte neskončila. 

„Máš zlaté ručičky. Možno by si mal prenechať vedenie niekomu inému a venovať sa masírovaniu.“ Zamumlala som ospalo. 

„Porozmýšľam o tom.“ Zasmial sa. „Ale toto je moja prvá masáž.“

„To naozaj? Ide ti to skvele.“

„Ďakujem. Hlavne, že si spokojná.“

„To som.“

„Ale už dosť rečí, rozptyľuješ ma.“ 

Len som sa usmiala, ale nevravela už nič.

Pomaly mi prechádzal rukou dolu po chrbtici, až na zadok a zase späť. Začal mi ho jemne stláčať a mne sa to páčilo. Rovnako ako to, čo nasledovalo. Naolejovanými prstami mi prechádzal medzi polkami zadku, dopredu a dozadu a vždy sa o kúsok posúval vpred, až som jeho prst zacítila pri vstupe do svojej štrbinky. 

„Áách.“ Trochu hlasnejšie zo mňa vyšiel ston. 

„Psst.“ Tíšil ma. 

Jednou rukou mi stláčal zadok a druhou jemne rozťahoval nohy, aby mal lepší prístup. Stále pokračoval výpadmi zozadu a ďalej a ďalej do vnútra. Zrýchlil tempo a ja som to už po ležiačky nevedela vydržať. Trochu som sa zdvihla na kolená a oprela sa o lakte. 

„Má to byť masáž.“ Prehovoril chrapľavo a prerývane dýchal.

„Tak pokračuj takto.“ Povedala som skoro šeptom, lebo mi od toľkého vzdychania vyschlo v ústach. 

Jeden prst sa zmenil na dva a potom na tri. Ruky som zovrela do pästí spolu s plachtou, na ktorej som ležala a prehla sa v páse, až zo mňa vyšiel hlboký vzdych. Robil mi to rýchlejšie a rýchlejšie, tlačil na najcitlivejšie miesto v mojom vnútri a ja som to už ďalej nedokázala vydržať a vyvrcholila som. Bolo to také intenzívne, že som si zahryzla do päste, aby som stlmila výkrik. Potom som klesla do ľahu a oddychovala. Peter pokračoval ďalej v masáži, akoby sa nič nebolo stalo. Dokončil mi aj nohy a potom mi prikázal, aby som sa otočila.

Celá zadýchaná som sa pretočila na podložke a vystavila som sa mu tak na obdiv spredu. 

Spokojne sa usmial, dlaňou mi prešiel po celom tele a zastavil sa až na prsiach. Zo stolíka vzal fľašu s olejom, pomaly ju otočil, aby mi z nej trochu nalial na telo. Tenký prúd oleja vytekal pomedzi prsia a končil v pupku. Jemne mi ho začal roztierať po celom tele, trochu sa pristavil na prsiach a potom plynule prešiel cez brucho, opäť k mojej štrbinke. 

Tentokrát to bolo iné. Díval sa mi do očí a užíval si to rovnako ako ja. Celou dlaňou mi to miesto trel a prostredníkom vstupoval dovnútra. 

Prekvapil ma, keď si voľnou rukou zhodil plachtu z pásu a odhalil tak svoj pevný a pripravený penis, v celej svojej kráse. Posunul ma bližšie k okraju, jemne pretočil na bok a ja som ho mala rovno pred očami. On neprestával v dráždení a vchádzaní a ja som mu penis vzala do úst a začala sať. Zaklonil hlavu dozadu, zanadával a začal sa mi v ústach pohybovať. Bolo to dokonalé. Cítila som svoj prichádzajúci vrchol, rovnako intenzívne ako jeho. Nekontrolovateľne sme sa rútili k výbuchu. A nezastavilo nás nič. 

„Môžem do teba vojsť?“ spýtal sa chrapľavo.

„Môžeš.“ Zašepkala som. 

Rýchlo sa zvrtol, prešiel ku koncu ležadla a pritiahol si ma k sebe za nohy. Prudko do mňa vnikol, až som vykríkla.

„Ááááno.“ Vyšlo zo mňa. 

„Si taká úzka a hebká... kurva, budem ťa šukať do rána.“ 

„D...dobre.“ Na viac som sa nezmohla.

Búšil do mňa ako o život. Cítila som ho každým pórom svojho tela. Svaly na bruchu sa mu napínali, vzdychal a aj keď mi zatínal prsty do stehien, jeho oči sa usmievali. 

„Už budem.“ Povedal. 

„Aj ja...“ a hneď na to sme vyvrcholili. On tlmeným vrčaním a ja hlasným ách. Chvíľu oddychoval na mojom tele, no potom sa zdvihol. 

„Pokračujeme?“ opýtal sa.

„V sexe?“ prekvapene som vyvaľovala oči.

„Áno, aj.“

„Hm... prečo nie.“ Prehovorila som rezignovane. 

„Dobre. Vezmi si plachtu, ideme do sauny.“

Urobila som ako mi povedal. Spustila som nohy z ležadla a postavila sa na ne. Obtočila som sa plachtou a čakala na Peťa. On, zatiaľ stiahol plachtu na ktorej ležala dole a hodil ju do koša na špinavú bielizeň. Zažal svetlo, pozhasínal sviečky a vypol hudbu. So šibalským úsmevom ma potiahol za ruku, do miestnosti so saunami. 

„Ktorú vyskúšame ako prvú? Suchú alebo parnú?“ opýtal sa.

„Parnú.“

„Dobrá voľba.“

Otvorili sme orosené dvere a hneď mi do nosa udrela vôňa eukalyptu. Len čo sa za nami zatvorili dvere, Peter sa na mňa vrhol. Presnejšie na moje pery, ale vzápätí, aj na celé telo. Oprel ma o chladné, vlhké kachličky. Zalapala som po dychu, no nemala som šancu uniknúť. Umlčal ma bozkami, ktoré chutili fakt skvele. Jeho penis, sa mi celý pripravený, v momente tlačil na brucho. Zaplavila ma horúčava z pary, ale aj z jeho tela. Znovu mi zašiel rukou medzi nohy a pripravoval si ma. Potom ma otočil chrbtom k sebe. 

„Tu si polož ruky.“ Drsne mi zašepkal do ucha a ukázal na dláždenú lavicu pred nami. Len čo som sa prehla, už bol vo mne. Vykríkla som a v malom priestore a to ozývalo, rovnako ako plieskanie tela na telo a vzdychanie. Opäť si ma podmanil. Keď vyvrcholil, dopadol mi na chrbát, zhlboka dýchal a hladil mi prsia. 

„Musím ísť pod sprchu, lebo to nevydržím.“ Zašepkal mi.

„Ja tiež.“

Celí rozhorúčení sme zamierili k sprche s ľadovou vodou. Kým sme si to stihli rozmyslieť, už nám po tele stekali kvapky ľadovej vody. S drkotajúcimi zubami ma Peter zabalil do plachty, sám sa ledabolo utrel a zamieril do suchej sauny. Tam som ho nasledovala. 

„Chcem na teba vidieť.“ Prehovoril rozhodne. „V tej parnej saune, si nevidím ani na nos.“ Posťažoval sa a rozvalil na drevenej lavičke. Ja som vyšla k nemu.

„Si krásna, vieš o tom?“ srdečne sa usmial. 

„Isté tušenie by tu bolo.“ Zamyslene som našpúlila pery a poklepala si po nich ukazovákom.

„A tie tvoje pery... neurobíš mi fajočku?“

„Možno, no najskôr sa vysaunujem.“ Široko som sa usmiala a rozvalila sa na lavičke.

„Okej. Tak ja sa trochu pohrám.“

„Nechápem.“

„S tebou. A potom si to vymeníme.“

„Hm...“

„Poď sem.“ Poklepal na miesto vedľa seba.

Vyšla som teda za ním, rozložila si svoju plachtu a opatrne som si na ňu ľahla. 

„Tak sa mi to páči.“ Súhlasne pokýval hlavou. 

Na lavičku nižšie hodil plachtu, na ktorú si kľakol. Jednu nohu mi odsunul na bok a druhú si vyložil na plece, aby mal lepší prístup. Najprv ma medzi nohami jemne olízal a fúkol na citlivé miesto. Nepokojne som sa pomrvila. Začalo to naberať na intenzite, telo sa mi triaslo a vibrovalo.

„Lež pokojne.“ Prikázal mi.

„To sa ti ľahko povie.“ Povedala som a vzápätí lapala po dychu, keď mi medzi dvoma prstami stačil bradavku. 

„Vydrž to.“ Znova ma olizol a jazykom začal robiť výpady dnu a von. To mi spôsobovalo muky. K jazyku pridal aj prst. Vsúval ho do vnútra, zatiaľ čo jazykom jemne sal. 

Kričala som a vzdychala, až kým som nevyvrcholila. Ani som netušila, že to je ešte vôbec možné. Zastavila som ho a nariadila mu, nech sa vymeníme. Urobila som mu takú fajku, že na to chlapec nikdy nezabudne. Stonal a hrešil, keď som mu jazykom prechádzala od koreňa až k jeho špičke. Dívala som sa naňho a mučila ho svojimi ústami, rovnako, ako to robil on mne. 

Po sprche sme opustili wellness celí rozžiarení, ako stowattové žiarovky. 

"Chudák ten, čo tu po nás zajtra príde upratovať."Povedala som, keď sme spoločne opúšťali šatne. 

"Zajtra máme sanitačný deň, netráp sa tým." 

Presunuli sme sa do priestranného apartmánu a obrovskej postele. Ešte raz sme sa milovali, ale už len jemne a pomaly, pretože sme boli celí rozboľavení. Ja teda určite. 

Zaspala som pokojným spánkom, z ktorého ma nad ránom vytrhol smäd. Pozrela som na Petra, ktorý si spokojne odfukoval, na opačnej strane postele. Vstala som a prešla cez spálňu, do ďalšej miestnosti. Hľadala som akúkoľvek tekutinu, ktorá by uhasila môj smäd. No pohľad mi zavadil o veľký stôl, na ktorom okrem iných vecí, stála stolová lampa. Nechcela som Petra zobudiť, tak som ju zažala, aby som mu tu niečo neporozbíjala a začala sa rozhliadať. A vtedy som ju zbadala. Na stole vedľa lampy bol položený telefón, nejaké diáre, fotka krásnej ženy a pri nej položená obrúčka. 

Náhle mi prišlo zle. Všetko krásne, čo sme tej noci zažili sa mi premieňalo na zvratky a dralo sa to na povrch. Schmatla som svoj župan a vybehla z izby. 

Dobehla som do svojej, zbalila si všetko čo som našla, nahádzala veci do kufra a odhlásila sa z pobytu. Recepčná bola prekvapená, ale urobila všetko, čo bolo potrebné. Podpísala som papiere a so slzami, ktoré mi už tiekli prúdom po tvári, som nasadla do auta. Zastavila som sa až po niekoľkých kilometroch, na benzínke, aby som si dala kávu. 

Pálili ma oči a vyčítala som si, ako som mohla byť taká hlúpa a skočiť na lep peknému chlapovi. Z rozmýšľania ma vytrhol vyzváňajúci telefón. Neznáme číslo.

„Haló?“ ozvala som sa opatrne.

„Rebeka, to som ja Peter. Čo sa stalo? Prečo si ušla?“

„Zlá otázka ty idiot! Zamysli sa prečo som asi odišla?“

„Netuším.“

„Veď si ženatý!“ zakričala som naňho.

„A to je problém?“

„Z ktorej planéty si spadol? Jasné, že je to problém. Je to veľký problém. Ja nespím so ženatými mužmi.“

„To je fajn. Chcem ti to vysvetliť Rebeka.“

„Ale ja ťa nechcem počúvať! Kiež by sa včerajšia noc nikdy neudiala.“

„To nehovor.“

„Zbohom Peter.“

„Rebeka počkaj!“

Zložila som telefón a hodila ho na sedadlo spolujazdca. Zazvonil ešte niekoľko krát a potom prestal. Ako dobre, že ma čakala cesta naspäť do upršaného Londýna. Keď budem plakať, ani si to nikto nevšimne, pretože sa mi slzy zmiešajú s dažďovými kvapkami. Naliala som do seba zvyšky kávy a vyrazila na letisko. 

  Hahaa bozinku, vedela som mu ze mu da... dufam ze to skonci tak ze bude tehotna,a z majitela hotela bude nakoniec nejaky udrzbar 😂😂😂😂 to by bolo podla skutocnosti

  25. jún 2020

  Morálny úpadok a potom čítame o rôznych problémoch z toho...otras. To ozaj už o ničom inom nejde písať ako o sexe? Otrasné čo z nadherneho milovania sa dvoch ľudí urobila táto doba. Vážne na zaplakanie.

  25. jún 2020
  Autor komentár zmazal

  Začal sa mi v ústach pochybovať, veď si žanatý. Oprav si to. 😉

  26. jún 2020

  @makaronka01 ale toto je stránka voľne prístupná každému. Ja tento článok nahlasujem! Toto tu nemá čo robiť. To nie je ani len erotika, ale porno!!!

  26. jún 2020

  @dadka_bb nepredbiehajmee 😂😂. Dievcata, chapem,.ze tu niektore asi moderne romanticko-eroticke pribehy pre zeny necitate. No prinajmensom ich zazivate doma(ak nie -vasa smola) 😂 ale nechapem, ze realne opisany sex by mal byt nieco tabu..
  Inak dakujem za opravu - chyby sa v rychlosti stracaju aj ked to uz x-krat citam dookola.

  26. jún 2020

  @tina1992 a kedy môžeme čakať 3 kapitolu? tiež som zvedavá ako sa to vyvinie ďalej.....

  26. jún 2020

  Ako super čítanie.. Trochu má sklamalo, že je ženáč,ale to by asi nebolo ono..

  26. jún 2020

  Vo filmovej podobe by to bolo velmi amaterske porno. V podstate len velmi detailne opisujes ich sex, ostatne je len tak z rychlika, ako keby najdolezitejsie bolo, akym tempom jej tam strka prst 🙈 no ak ma byt eroticka poviedka stekliva, musi nechat pracovat fantaziu! Tu je to presne naopak. Jedine, nad cim som sa zamyslela je to, ze ziadny hotelovy manazer / riaditel uz toboz majitel by v zivote nesiel mokry cez recepciu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ logicky by pouzil priestory pre zamestnancov. A urcite by pre nejaku Rebeku nezapinali wellness po zaverecnej 😂za to nikomu sukacka nestoji 😂

  26. jún 2020

  @taga to su velmi dobre pripomienky.. 😊no ked to vymyslam, nad takymi detailami (realnymi) sa castokrat nezamyslam. Ved je to vymyslene, tak by to mohlo dopadnut kadejako.

  26. jún 2020

  Fakt si pozrite tu i červenej ciapocke to je podľa mna choré.... Toto je čajový odvar

  26. jún 2020

  @maciatkolulu z tej som precitala len kusok a ked mi doplo, ze to pisal muz, uz som ani nepokracovala.. tam sa nedal asi slusny komentar napisat, celeee zle

  26. jún 2020

  @taga no a ja som dostala po nose, že som nechápava.... Nie, že som to nahlásila, ale mne prišlo upozornenie.

  26. jún 2020

  @maciatkolulu tak som si dala tu namahu a precitala ciapocku 😂 to je dobra traposina. Ja by som chcela vidiet kniznicu ludi, co toto povazuju za 'perfektne' 😂

  26. jún 2020

  @taga takí ľudia nemajú kniznicu

  26. jún 2020

  @maciatkolulu maju ale cervenu

  27. jún 2020

  @dadka_bb 😂😂😂

  27. jún 2020

Začni písať komentár...

Odošli

Odporúčame

Veľké plány na leto ☀️
8.7.2020 • 264 
Prečítané leto 2020
8.7.2020 • 382