Ahojte.Len čisto nahodou si niekto nekupoval ten prístelkovy matrac dormeo?nejake recenzie?oplati sa kupit?nechcem kupovat novu posteľ.
Ja som ho sestre kupila a je spokojne
10. okt 2016
My tiez mame, moj muz si nevie vynachvalit, mna boli chrbat kazde rano aj tak...
10. okt 2016
Pracujem v dormeu. Zakaznici su spojojni,dost zalezi od toho,aky si vyberies. Kludne napis ip. Ked bude v mojich silach,poradim ;)
10. okt 2016
My máme a môžem odporučiť 😉