Zeny kedy vám zacali deticky prespavat noc?mame rok za chvilu ale je to fakt kastrofa!v noci je aj 5-6 krat hore alebo sa rozhodne v noci o 2 hej sa ísť hrat a je hore aj dve hodiny...:-/
mne spinkal od 6 mesiacov celú noc... a hlavne keď sa zobudil cez noc, nikdy som ho nevyberala z postieľky, ale sedel tam kym nezaspal... nesmie sa hrať, nemala by si svietiť, proste musi pochopiť že je noc
Fuha, no mne od 3 mesiaca do 6teho spavala od 20: 00 do cca 10:00 a este 3x denny spanok, potom sa neskor zacala budit v noci 2x, ale to len mrncala lebo bola smadna alebo hladna,popripade zubky isli ale od roka mi prespava celu noc, akurát horšie znáša keď je Nov mesiaca a teraz jej ešte idú posledné stoličky.
moj ma skoro 3 a pol a budi sa v noci dost ☹
Mne spava od 3 mesiacov celu noc ☺
My máme 8mesiacov a už spinká celú noc 🙂 od 20h do 7h
moje obe deti nespali dobre do troch rokov,môj 2ročný vnúčik už prespí celú noc,od narodenia spáva dobre.
@intrograla suhlasim...toto aj u nas zabralo
No aj unas zo tak bolo a ma 4?a veru par krat sa stalo ze prespal celu noc par krat,ale vzdy min raz.za,noc dojde k nam do spalne
Maly zacal celu noc ako 4 1/2rocny ( presne ako u vas to bolo a aj 15x hore za noc, 2-3hod v kuse niekedy) a mala po roku spava celu noc 😊
Od 2mesiacov ako mi doslo mlieko a zacala som davat um
Od 4 mesiacov resp. odkedy sme ju dali do vlastnej izbicky prespi celu noc! Takze moja rada-skus vlastnu izbu
@pragmaticka spi vo vlastnej :-/
A dokedy ste dávali mliečko v noci?
prve v 5 mesiacoch, druhe v pol roku
Noooo mlieko si pytal v noci aj do 2 rokov ale to max uz len 1x to vypil a spal. Nikdy som nedovolila aby sa zacal hrat alebo odisiel z izby. I ked chcel moj muz po nom zbľačal (musim to tak skaredo ppvedat) chvilu popistal a spal dalej....
okolo 3 roka obaja
@intrograla aj mne tak obe deti, syn teraz blbne adi zuby. Dcere to nevadilo.
Starsia az okolo 2-2,5 roka a mladsia ma 14 mesiacov a stale sa budi, niekedy vyvádza aj dve hodiny, najhorsie je ked idu zubu, aktualne prvy ocny zub. Tak dvakrat mesacne prespi celu noc😂 a ani mlieko nechce, len reve, potom ju prelozim k nam, nech sa ukludni a zas nazad do postielky, ak robi bordel. Hrat sa nesmie, nesvietim, nebavim sa s nou
Moj ma 2,5 a este je 2x hore a pije kasu . Kedy to skonci .....aaaach
Mal desať týždňov 🤗
Moja malá tak lepšie spať po dvoch rokoch až ináč tiež do vtedy to bolo na maslu.