icon

Ahojte, ake mate ranko? U nas dnes do rana zamrzlo aj babie leto ;)

avatar

Ahoj,u nas uz krasne svieti slnieco..uplne teplucko je 🙂

5. nov 2015
avatar

Aj u nás to bolo presne takéto ráno, som len prechádzala cez záhradu popod takéto zamrznuté pavuciny ale už je trochu krajšie aj keď je stále hmla

5. nov 2015
avatar

U nas stale hmla

5. nov 2015