Ahojte, ake mate ranko? U nas dnes do rana zamrzlo aj babie leto ;)
Ahoj,u nas uz krasne svieti slnieco..uplne teplucko je 🙂
Aj u nás to bolo presne takéto ráno, som len prechádzala cez záhradu popod takéto zamrznuté pavuciny ale už je trochu krajšie aj keď je stále hmla
U nas stale hmla
Ahoj,u nas uz krasne svieti slnieco..uplne teplucko je 🙂