Ahojte babulky, Vianoce sa blížia a ja premýšlam nad darčekmi. Viete mi poradiť, kde sa dajú kúpiť rôzny ´petšopáci´? U nás v Nitre, v Dráčiku majú samostatne balené asi len 4 druhy, tie väčšie balenia sa mi spravidla polovica z nich nepáči. Objednala by som aj z netu, ale nechcem riskovať, že to nebude originál, poradíte?
@mimaseliskou Dakovala 🙂
Kuknem tu v irsku, ak budu dam ti vediet ;) uz frozen nieje aktualne u Adelky ;)
Sibe mojmu telefonu ;)
v tescu v NR som videla
@mimaseliskou aj frozen je samozrejme aktualne 🙂
Jejo tie su super posles mi ich do mailu? Tu ich neviem stiahniut ;)
Dakujem ;)))
Toto som nasla v argose, ty hladas postavicky? Ci aj prislusrnstvo
3,99 jeden ak by si chcela napis ktore
Este aj taketo som nasla ;)
@mimaseliskou Mima, pokukam a napisem 🙂
V tescach maju LPS urcite a videla som aj v Pepcu








Kuknem ti tu v Irsku ak budu dam ti vediet ;)