icon

Ahojte, mala #rajo anketka na dnes za #srdiecka 🙂 Prijali by ste este zbieranie tanierikov s delissimom?

avatar

aaaaaaaano 🙂

sticker
11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

áno 🙂

11. mar 2016
avatar

Áno určite

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

Áno áno áno ☺

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Jasné

11. mar 2016
avatar

ja áno

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

ano a kludne by to mohlo byt aj s niecim inym nez delissimom 🙂

11. mar 2016
avatar

Áno 🙂

11. mar 2016
avatar

Ano tanierik zo slovkom zazrak je nadherny🙂

11. mar 2016
avatar

Jásne , jej velmi by potešilo no až velmi ANOOOOOO

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

Jeeej ja som zatial nezbierala,cize urcite ano 🙂

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

ano, potesi 🙂

11. mar 2016
avatar

ano prosím 🙂krásne sú

11. mar 2016
avatar

ano,sladky zivot moj favorit🙂

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

Neuveris, cely tyzden na Delissime ficime, ze jahoda a malina. Dnes ( pms) ma prepadla strasna chut na karamel, ale doma som sa ho nedockala. Baby sa mi on doslova pobili a ja som uz len tanier vylizala. Ale takyto krasny nemam, takze on urcite zabojujem 😉

11. mar 2016
avatar

áno 🙂

11. mar 2016
avatar

ano 🙂

11. mar 2016
avatar

Ano,lebo predtym nam to uslo

11. mar 2016
avatar

ano,su krasne

11. mar 2016
avatar

ááánooo

11. mar 2016
avatar

Ano, chybaju mi do zbierky este tri 😀

11. mar 2016
avatar

Jasné...🙂

11. mar 2016
avatar

Ano 🙂

11. mar 2016
avatar

Ano 🙂

11. mar 2016
avatar

Tie su teda nadherneee...

12. mar 2016
avatar
12. mar 2016
avatar

ano 🙂

12. mar 2016
avatar

ano 🙂

12. mar 2016
avatar

jednoznačne anoooo

12. mar 2016
avatar
12. mar 2016
avatar
12. mar 2016
avatar

Anooooo

12. mar 2016
avatar
13. mar 2016
avatar

A srdiecka nebudu?

sticker
14. mar 2016