tinka.binka
autor@lenok wow, tak to u nas nehrozi, u nas je ´akcia´aj navarit a upratat :D sanka dolu sefe!
17. dec 2017
My mame taku co nenamrza a je po probleme 🙂
17. dec 2017
@petkabessy nasa ma 12 rokov, pockam, kym v stasti nedozije, nebudeme to silit 😉
17. dec 2017
tinka.binka
autor@petkabessy taká aj je? Tak to je super, o jednu vec, čo z času na čas jednoducho musíš urobiť, menej ;)
17. dec 2017
U nas sa kazdy den nakomplet vyhadzuju hrnce z linky 😂 a nie raz ☝ 😅
17. dec 2017
Deti rady pečú- vykrajujú medovníčky, aj zdobia. Vysávajú, umývajú dlážky. Baví ich to, lebo to robia len raz za čas zo zábavy.
18. dec 2017
Aj u nás sa fénuje 🙂
18. dec 2017
Mne dnes asistovali pri prezliekani perin a utierani prachu. Ale vykrajovali aj medovnicky a najvacsia radost bola pri zdobeni stromceka...
18. dec 2017
Nasi najradsej pri umyvani podlahy... preto musim az ked spia...
18. dec 2017


Aj my fenujeme. Cela akcia umyvania mrazaka za polhodku 😀 inak, dnes sme piekli medovniky, vanilkove rozky a vyzdobili 2 stromky... 1 doma, 2 pred domom 😇