icon

Bre ranko 🙂 No chapete to? 🙂

avatar

Faaakt 😀

9. nov 2015
avatar

mala byť Spock, nie Cpt. Kirk ;)

9. nov 2015
avatar

heej, vcera sme prepinali tv a muz vravi, ze vyzera ako zo star treku 🙂

9. nov 2015
avatar
9. nov 2015
avatar

@lunedi
@kr1st1n4
@jasminet no ale takto sa doriadit 🙂 🙂 🙂

9. nov 2015
avatar

Ale on je náhodou fešák aj na svoj vek 😊

9. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@kristinkahugo to je jasne 🙂

9. nov 2015
avatar

@tinka.binka mne uz pri nej asi nic neprekvapi 🙂 mne to pride vtipne... len by ma zaujimalo ci to bol zamer, alebo to len tak vypalilo 🙂

9. nov 2015
avatar

ospravedlňujem sa Cpt. Pickard nie Kirk 🙂

9. nov 2015
avatar

@tinka.binka s tou parochňou bola podľa mňa ešte smiešnejšia :D

9. nov 2015
avatar

Ona je cela divna...nie zeby jej pomohli vyzerat k svetu,ale este ju zhovadia

9. nov 2015
avatar

@jasminet ja to beriem, vtipne to bolo, ale potom chuda pri Marte vyzera ako mimozemstan.

9. nov 2015
avatar

@15lucinka presne moje sliva! 🙂

9. nov 2015
avatar

@15lucinka slova 🙂

9. nov 2015
avatar

vidite,zeny a niekedy sa bojime pozriet do zrkadla....ale neviem,ci by sme po nevyspatych nociach,neucesane a nenamalovane nevyzerali lepsie...samozrejme,stacili by aj teplaky....

9. nov 2015
avatar

myslim, ze ona ma hlboko v .. pazi ako vedla marty vyzera 🙂 hlavne ze je sranda

9. nov 2015
avatar

@tinka.binka a aspoň držia krok aj s novšou verziou :D

9. nov 2015