mala byť Spock, nie Cpt. Kirk ;)
heej, vcera sme prepinali tv a muz vravi, ze vyzera ako zo star treku 🙂
Ale on je náhodou fešák aj na svoj vek 😊
@kristinkahugo to je jasne 🙂
@tinka.binka mne uz pri nej asi nic neprekvapi 🙂 mne to pride vtipne... len by ma zaujimalo ci to bol zamer, alebo to len tak vypalilo 🙂
ospravedlňujem sa Cpt. Pickard nie Kirk 🙂
@tinka.binka s tou parochňou bola podľa mňa ešte smiešnejšia :D
Ona je cela divna...nie zeby jej pomohli vyzerat k svetu,ale este ju zhovadia
@jasminet ja to beriem, vtipne to bolo, ale potom chuda pri Marte vyzera ako mimozemstan.
@15lucinka presne moje sliva! 🙂
@15lucinka slova 🙂
vidite,zeny a niekedy sa bojime pozriet do zrkadla....ale neviem,ci by sme po nevyspatych nociach,neucesane a nenamalovane nevyzerali lepsie...samozrejme,stacili by aj teplaky....
myslim, ze ona ma hlboko v .. pazi ako vedla marty vyzera 🙂 hlavne ze je sranda
@tinka.binka a aspoň držia krok aj s novšou verziou :D



Faaakt 😀