Dievcata, aka zavinovacka je najlepsia pre cerstve babatko? Pri Adelke sme mali taky stvorec na suchy zips, to bolo strasne... poradte 🙂
U nas sa osvedcila jednoznacne ulitka.
To je aj moja dilema 😉
klasika perinka
klasika perinka na zatahovanie nie na suchy zips.
Klasicka perinka na viazanie na maslicky. Hlavne, ked babatka som mala v zime, tak boli v kociku ako v bavlnke 🙂
Ulitka alebo klasicka zavinovacka so troma snurkami
klasická perinka s výplňou,stuhami pevne zaviažeš a isto držíš babatko
Ja som mala klasické perinky , svokra mi dala 35 ročne po mužovi 😊 boli v skvelom stave. Perfektne ich opatrovala .
Taktiez sa pripajam ku starej klasike,cize perinka😆za mna top😆😆😆
Perinka
Podla toho, ze na co to potrebujes 🙂
...vy by ste mali byt telo na telo, alebo tricko na body 😀 ked pre navstevy, tak cosi s vystuhou (nas bol v poho aj v zavinovacke, ale skus perinku, ked vam sa neosvedcila), ked na spinkanie, ze nech je pevne, tak mne v perinke nechcel byt, tak som balila do klasickej latkovej plienky, bol ako mala husenicka 😀
Tiez musim napisat perinka na zavazovanie je super a balit dietatko do nej co najdlhsie.Vtedy sa citi ako keby bolo v brusku,ja som balila aj ked trcali nozicky.
ja som kupovala malej túto nedávno 🙂 nakoľko som tehotná a chcela som len do autosedačky aby mala a druhú perinku som našla klasickú 🙂 ešte novú zabalenú takú socialistickú :D čo mi starká nechala 🙂 lebo zase neviem ako chceš dieťa natrepať do perinky a do auta 🙂
Za mna klasicka perinka.Taka, v ktorej nosili este nas. Ak nenastojis na novej,jedna pani posuva 2.
Pozri si na you tube videa dr karpa "swaddling baby dr karp" a inspiruj sa. Mne sa to veľmi páči. Škoda že som o tom nevedela skôr. Ja som mala klasicku perinku pri malej
Buď perinka alebo zavinovačka na zaväzovanie, nie na suchý zips.
Ja som mala klasickú perinku. Co som este ja pouzivala . Keď bol syncek vacsi tak zavinovacku. Pri dcere fungovala perinka do roka lebo nevedela spat bez toho aby bola pevne stiahnuta a ruky v perinke
V Nitre na Mostnej je maly obchodik s detskym tovarom, mali sme odtial klasicke perinky aj s teplou vlozkou, neboli nejak specialne drahe, ale boli velmi fajn.
Kolo staršej sme mali klasickú perinku aby mohla malého vziať na ruky aj ona. Inak spinkal v ulitke. To čudo na suchý zips slm dávala na zem na ležanie pre malého.
Ja som mala rada takuto, mala pevny chrbatik a mala sa lahko nadvihovala v nej 😊


Klasicka perinka