icon
1 / 1
avatar

Super situacne foto🖒😉😂

13. máj 2017
avatar

Ja som davala od pol roka. Toto nastastie ale nepoznam. Vzdy vsetko zbastil az som sa cudovala.

13. máj 2017
avatar

My papame prikrmy 4 mesiace a kazdy jeden den sa takto zatvari pri zelenine 😂😂😂 ovocie a jogurt by mohla asi nonstop

13. máj 2017
avatar

Super fotky....toto mu odlož ;)

13. máj 2017
avatar

To si este uzijete 😂

13. máj 2017
avatar

To je zemiak? Bez soli? Ani sa nedivim 🙂 Ja som zemiaky same nikdy nedavala, vzdy s mrkvou alebo pastrnakom alebo sladkym zemiakom. Mne samej pride sam odporny 🙂

13. máj 2017
avatar

Zemiak ani nam nesiel, doteraz ich moc nemusi ale siel jej batat ci topinambur...a uprimne nesoleny nemasteny zemiak ani mne nejde

13. máj 2017
avatar

@mirka0677 to je prvý krat, prvý príjem ;) koreňovú zeleninu nemôžeme kvôli ekzému a sladká chuť sa dáva neskôr ;)

13. máj 2017
avatar

@sense veď ani mne ;) ale niekde začať musíme ;)

13. máj 2017
avatar

@tinka.binka my sme zacali tekvicou, cuketou, zem.,batat...atd

13. máj 2017
avatar

Dieťa spoznava nové chute, pre neho nepoznane, nemozte sa porovnávať s ním čo vam chuti a čo chuti jemu, naše chute sú už rozmaznane, potrebujeme soľ, cukor deti nie oni to nepoznaju, moja sa takto tvarila pri kazdom obede mozno do 10 mesiaca, teraz ma rok aj mesiac a zedla by aj mňa, nič si z toho nerob 🙂

13. máj 2017
avatar

@mirka0677 samozrejme.ze bez soli a akychkolvek dochucovatiel, hadam nechces pol rocnemu davat sol.. najprv sa zavadza jedna potravina a sleduje sa reakcia ..

13. máj 2017
avatar

@gabriela1414 presne tak 😘

13. máj 2017
avatar
13. máj 2017
avatar

@tinka.binka aj vy mate atopak?? Aj elka ho ma. Ale napodiv sa jej vobec nezhorsil. A to jej petrzlen smakoval az moc 😀 len s mrkvovu sa nekamaratime

13. máj 2017
avatar

Moji sa tiež tak tvárili, a ostalo im to doteraz. Zemiaky v akejkoľvek podobe nemusia 🙂

13. máj 2017
avatar

@jendralka ja tiež inak zemiaky nemusím ;)

13. máj 2017
avatar

@kristulkamarulka áno? Neviem ako to my zistíme, čo nám vadí, keď ja kojim..

13. máj 2017
avatar

@candii jaaj, to malo byt akoze vtipne, ze bez soli a tak .. tu na mk vsetky predsa vieme ako sa zavadzaju prikrmy.
@tinka.binka viem ze sladke neskor, napriek tomu nam dr.odporucila ako prve mrkvu 🙂 ale ved v tychto prvych prikrmoch aspon co som pochopila ide skor aj o to zistit, ci dieta nedostane na nieco reakciu, takze aj zemiak som davala ale az s niecim, co uz ochutnal predtym. Ale to len preto, ze som si nedokazala predstavit, ako by som to jedla sama, dieta ten zemiak az tak tragicky neberie 🙂

13. máj 2017
avatar

@tinka.binka no malu zaockovali a vtedy sme zacali aj prikrmovat(mrva bola prva) a odvtedy klop klop nic. Jedine ked jej babka oprala podbradnik. A vyhadzala sa mi zo spenatu a brokolice. Nam veelmi pohola zinkova mast a holtov krem. Kortikoidy som odmietla na nu patlat. A zmena pracieho (z dmkoveho na lovelu)

13. máj 2017
avatar

@mirka0677 jaj tak prepac 🙂

13. máj 2017
avatar

@tinka.binka skus mu dat trosku svojho mliecka do toho papania 🙂 ja ked som malemu davala prve papania vzdy som mu tam prskla mojho mlieka tesne nez isiel papat skus mne to tiez poradili mozno mu to bude lepsie chutit 🙂

13. máj 2017
avatar

Mas sa tak tváril pri brokolici 😀 zemiak som ale nedávala čistý, som ho zmiesala so zeleninou, ktorú uz papal 😊

14. máj 2017
avatar

Samotny zemiak som nedavala..je to hnusne...😂ale ja som celkovo zemiaky nedavala malej..kvoli solaninu...skodi detom...iba bataty ..tie chutili a su aj vyzivnejsie...vyskusajte

14. máj 2017
avatar

@tinka.binka a preco nemozete mrkvu? Zistili vam na nu alergiu? Ked pises ze kvoli ekzemu.. Vyskusaj biorezonanciu..aj kamoske som poradila a uz su bez ekzemu.😗

14. máj 2017