Ja som davala od pol roka. Toto nastastie ale nepoznam. Vzdy vsetko zbastil az som sa cudovala.
My papame prikrmy 4 mesiace a kazdy jeden den sa takto zatvari pri zelenine 😂😂😂 ovocie a jogurt by mohla asi nonstop
Super fotky....toto mu odlož ;)
To si este uzijete 😂
To je zemiak? Bez soli? Ani sa nedivim 🙂 Ja som zemiaky same nikdy nedavala, vzdy s mrkvou alebo pastrnakom alebo sladkym zemiakom. Mne samej pride sam odporny 🙂
Zemiak ani nam nesiel, doteraz ich moc nemusi ale siel jej batat ci topinambur...a uprimne nesoleny nemasteny zemiak ani mne nejde
@mirka0677 to je prvý krat, prvý príjem ;) koreňovú zeleninu nemôžeme kvôli ekzému a sladká chuť sa dáva neskôr ;)
@sense veď ani mne ;) ale niekde začať musíme ;)
@tinka.binka my sme zacali tekvicou, cuketou, zem.,batat...atd
Dieťa spoznava nové chute, pre neho nepoznane, nemozte sa porovnávať s ním čo vam chuti a čo chuti jemu, naše chute sú už rozmaznane, potrebujeme soľ, cukor deti nie oni to nepoznaju, moja sa takto tvarila pri kazdom obede mozno do 10 mesiaca, teraz ma rok aj mesiac a zedla by aj mňa, nič si z toho nerob 🙂
@gabriela1414 presne tak 😘
@candii 😘
@tinka.binka aj vy mate atopak?? Aj elka ho ma. Ale napodiv sa jej vobec nezhorsil. A to jej petrzlen smakoval az moc 😀 len s mrkvovu sa nekamaratime
Moji sa tiež tak tvárili, a ostalo im to doteraz. Zemiaky v akejkoľvek podobe nemusia 🙂
@jendralka ja tiež inak zemiaky nemusím ;)
@kristulkamarulka áno? Neviem ako to my zistíme, čo nám vadí, keď ja kojim..
@candii jaaj, to malo byt akoze vtipne, ze bez soli a tak .. tu na mk vsetky predsa vieme ako sa zavadzaju prikrmy.
@tinka.binka viem ze sladke neskor, napriek tomu nam dr.odporucila ako prve mrkvu 🙂 ale ved v tychto prvych prikrmoch aspon co som pochopila ide skor aj o to zistit, ci dieta nedostane na nieco reakciu, takze aj zemiak som davala ale az s niecim, co uz ochutnal predtym. Ale to len preto, ze som si nedokazala predstavit, ako by som to jedla sama, dieta ten zemiak az tak tragicky neberie 🙂
@tinka.binka no malu zaockovali a vtedy sme zacali aj prikrmovat(mrva bola prva) a odvtedy klop klop nic. Jedine ked jej babka oprala podbradnik. A vyhadzala sa mi zo spenatu a brokolice. Nam veelmi pohola zinkova mast a holtov krem. Kortikoidy som odmietla na nu patlat. A zmena pracieho (z dmkoveho na lovelu)
@tinka.binka skus mu dat trosku svojho mliecka do toho papania 🙂 ja ked som malemu davala prve papania vzdy som mu tam prskla mojho mlieka tesne nez isiel papat skus mne to tiez poradili mozno mu to bude lepsie chutit 🙂
Mas sa tak tváril pri brokolici 😀 zemiak som ale nedávala čistý, som ho zmiesala so zeleninou, ktorú uz papal 😊
Samotny zemiak som nedavala..je to hnusne...😂ale ja som celkovo zemiaky nedavala malej..kvoli solaninu...skodi detom...iba bataty ..tie chutili a su aj vyzivnejsie...vyskusajte
@tinka.binka a preco nemozete mrkvu? Zistili vam na nu alergiu? Ked pises ze kvoli ekzemu.. Vyskusaj biorezonanciu..aj kamoske som poradila a uz su bez ekzemu.😗

Super situacne foto🖒😉😂