Dnes sme mali biely jogurt, banány a cereálne guličky😉. Mňam 👍
cottage milujem - biely aj pazitka , k tomu paradajka, redkovka....
Medový chlebík, mnam
Ja som mala omeletu so šunkou a kavicka samozrejme 🙂
Vymačkaný citrón s vodou na lačno, orechy, keksík, niekedy jogurt, káva.
Dnes maslový chlebík s kávou
Vajcia na slaninke s cibuľkou + kávička 😁
ja milujem cotage cheese...jem ho kazdy den...najradsej na veceru si spravim taky salat...uvarim vajicko a nakrajam,nakrajam aj kyslu uhorku,rajcinu,pridam horcicu a zmiesam...mnam,neviem sa toho dojest 🙂
Mozarelu s klobaskou😂😂
gulicky v mlieku😂
Jogurt s jablkom, ovsenými vločkami a s rôznymi semienkami.
Posledních pár dní ráno acidko jogurt a chia semínka v něm
Ryzove chlebicky s vajickovou natierkou a kava
U mna vedie denno denne Rajo Fit tvaroh 😉 som na nom zavisla 😀
Banan z kavou ☕️
Podobne ako u vas 😊
Chlieb, syr, sunku, paradajku, kavu
Ja s manželom chlieb so šunkou, dcéra a ml.syn čoko jogurt,st. syn cereálie.
Ja som mala ovsenú kašu s jablkom, škoricou a medom.
vanilkovy tvaroch 6% tuku z lidla s ovsenymi otrubami😀
V praci: vacsinou pecivo( v kancly sa striedame a tyzden nosi jedna..potom druha )
doma cez vikendy: jogurt. V nedelu vianocka, parky , vajicko, alebo pomazanky s pecivom...
ak v tyzdni zostanem doma ..tak len.kavu.


RAJo jogurt visnovy som mala dnes 😉