icon
1 / 1
avatar

RAJo jogurt visnovy som mala dnes 😉

6. feb 2017
avatar

Dnes sme mali biely jogurt, banány a cereálne guličky😉. Mňam 👍

6. feb 2017
avatar

cottage milujem - biely aj pazitka , k tomu paradajka, redkovka....

6. feb 2017
avatar

Medový chlebík, mnam

6. feb 2017
avatar

Ja som mala omeletu so šunkou a kavicka samozrejme 🙂

6. feb 2017
avatar

Vymačkaný citrón s vodou na lačno, orechy, keksík, niekedy jogurt, káva.

6. feb 2017
avatar

Dnes maslový chlebík s kávou

6. feb 2017
avatar

Vajcia na slaninke s cibuľkou + kávička 😁

6. feb 2017
avatar

ja milujem cotage cheese...jem ho kazdy den...najradsej na veceru si spravim taky salat...uvarim vajicko a nakrajam,nakrajam aj kyslu uhorku,rajcinu,pridam horcicu a zmiesam...mnam,neviem sa toho dojest 🙂

6. feb 2017
avatar

Mozarelu s klobaskou😂😂

6. feb 2017
avatar

gulicky v mlieku😂

6. feb 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Jogurt s jablkom, ovsenými vločkami a s rôznymi semienkami.

6. feb 2017
avatar

Posledních pár dní ráno acidko jogurt a chia semínka v něm

6. feb 2017
avatar

Ryzove chlebicky s vajickovou natierkou a kava

6. feb 2017
avatar

U mna vedie denno denne Rajo Fit tvaroh 😉 som na nom zavisla 😀

6. feb 2017
avatar

Banan z kavou ☕️

6. feb 2017
avatar

Podobne ako u vas 😊

6. feb 2017
avatar

Chlieb, syr, sunku, paradajku, kavu

6. feb 2017
avatar

Ja s manželom chlieb so šunkou, dcéra a ml.syn čoko jogurt,st. syn cereálie.

6. feb 2017
avatar

Ja som mala ovsenú kašu s jablkom, škoricou a medom.

6. feb 2017
avatar

vanilkovy tvaroch 6% tuku z lidla s ovsenymi otrubami😀

6. feb 2017
avatar

V praci: vacsinou pecivo( v kancly sa striedame a tyzden nosi jedna..potom druha )
doma cez vikendy: jogurt. V nedelu vianocka, parky , vajicko, alebo pomazanky s pecivom...
ak v tyzdni zostanem doma ..tak len.kavu.

6. feb 2017