Dobré ránko dievčence koníkovské 🙂 A čo hovorí obrázok? ´Každý, koho v živote stretneš zvádza boj, o ktorom nič nevieš. Buď preto ohľaduplná. Vždy.´ 🙂
... presne. tak ako su ostatni ohladuplni k tebe... 😉
... presne. tak ako su ostatni ohladuplni k tebe... 😉