uz to mas za par drz sa vela stasia a zdravia prajem❤
10. nov 2016
..ojooj, to uz bude za chvilu drobec s tebou 🙂 drzime silno palce nech neprenasas 🙂
10. nov 2016
Jani drzime palceky a dufam ze vas stihneme navstivit ked budeme doma 😊 inak budes pouzivat bepanthen krem? Tu je o polo icu lacnejsi daj vediet donesiem ti 😊
10. nov 2016

tak to uz len statocne dotiahnut do vítazneho konca, ty "velryba" 😀