icon

Mala renovacia za 2 evri 😝😍👍😎👏

2
avatar

aj my máme také zrenovované

7. nov 2016
avatar

a pred

7. nov 2016
avatar

Aku latku-materiál ste kočky na to použili?a drevo ste aj brúsili?dakujem!

7. nov 2016
avatar

drevo komplet brúsené, matroš gumený obrus 🙂

7. nov 2016
avatar

@miciluci obrus 🙂 a rovno sme kupili rovnaky na stol 🙂

7. nov 2016
avatar

@kiska153
@tinka.binka dakujem Vam 🙂

7. nov 2016