icon

Mňa úplne dostalo, mňááááááááááááááám! Ak viete, čo je na obrázku, zapojte sa do našej ochutnávkovej súťaže, tu: https://www.modrykonik.sk/blog/tinka.binka/mess...

avatar

Mnaaam, musim ulovit a vyskusat 🙂))

22. mar 2016
avatar

@katinka1987 zapoj sa do sutaze a mozno vyhras ochutnavku 🙂

22. mar 2016
avatar

@tinka.binka uz som sa zapojila 😉

22. mar 2016