Na maminke sa spinka najlepsie 😇 #som_mama
uzivaj si ten pocit. deti rychlo rastu ....o par rokov sa uz nebude chciet k tebe tulit. 🙂
@slavomira236 spinavy riad, neporiadok neutecu,ale tieto okamihy ako na fotke ano.cas rychlo uteka
@slavomira236
@zuzin78 presne to si teraz pri druhom uvedomujem 🙂
@tinka.binka len si ho tak nauc, o par rokov to bude prec... ja si mojho 2apol stale mojkam, naucila som si ho 😍 a dom mam aj tak poriadeny 😂😍
@lieenocka moja rec 🙂
Ta hubenka krasna,aky je milenyyy 😘No ako sa da odlozit takyto kustek?☺❤
Ja svojho 6m inak ani nechcem mať. Uspavam ho na sebe a potom sup do postieľky kde spinka celú noc. Aj staršiu som takto uspavala dnes má 5 spí v izbe sama a už sa moc takto nechce mojkat,lebo nieje bábo....takze mojkajme kým nám to dovolila 😍
@tinka.binka Ahoj, prosim Ta, posli mi tu adresu.... Nech to mozem do konca tyzdna poslat
Krasnucki. Len si uzivaj, moja bublina mibuz zdrhne 😀 ale starsi sa rad pomojka s maminkou

Krásny drobček, jak by som ho vystiskala 😍😍 Timea je už veľká a ťažká 😂
Len si ho uživaj 😉ine počká
To je taka hlupost,ze nauci sa na to... ved to je tiez clovek a potrebuje sa citit v bezpeci...a ja by som to taaak brala nech si este pomojkam take male..to boli najkrajsie chvilky 🙂
moja má 4 a tiež najradšej zaspáva keď je úplne prilepená na mne, ja si to užívam, lebo raz príde čas, keď už nebude chcieť s nami spinkať....

Zlatucky...no moc ho na to neuc potom si zvykne a ty moc nespravis toho doma...