icon

Na tento citát si spomeniem snáď každý jeden deň: Keď rozprávaš, iba opakuješ to, čo už vieš. No keď počúvaš, možeš sa naučiť niečo nové. 🙂

avatar

To je krásne a veľmi výstižné...

27. okt 2015