icon

Nás tatino je tak trochu Monk... po kom tie deti asi tak sú, že áno 😂 Povytahoval z chladničky jogurty a ide ich uložiť podľa dátumu spotreby. Maly samozrejme hneď doliezol a už presúva 🤣🤣🤣
#rajo

avatar

To robim aj ja 😆

27. jan 2018
avatar

ze Monk ... dobreeeee xixi ...

sticker
28. jan 2018
avatar

Aj ja to robim 😂😂

6. feb 2018