Ahoj ano sestra v Ba to minule vyuzila a bola prekvapena a zaroven spokojna 👍
Ja som citala,ze Ba a okolie...
Moja svagrina to vyuzila blave
A spokojnost velmi slaba
Napisali spravu poucili nic nedali a ze rano ma ist s malou svojej lekarke..a to na nich cakala vyse dve hodky
v Ba funguju, vyberaju si pacientov podla stavu, k nám pri horučke 39 a dusivom kasli neprišli, o 2dni zavolali že ako sa máme samozrejme sme skončili v nemocnici so synom, ja neodporučam
Moja kamoska boka velmi spokojna. Prisli. Urobili crp. Nasadili liecbu.
Moja kamoska to stale vyuziva lacnejsie nez benzin ona je v ba 😊
Ja som si raz volala pohotovosť bola som v 36tt chorá ako pes nevládala som sa postaviť na nohy a poslali ku mne domov lekára, tiež som platila 1,99€ ale čakala som teda dost dlho... Klasické vyšetrenie, popocuval ma, pozrel do hrdla a napisal atb...

V akom meste to je ?