kôli 😀
neaky, niaky.... 😀
Dnes tu bolo "chyrurgia" - pomoc
Vidat miesto vYdat 😀 a hlavne tie mnozne cisla co nevedia davat na konci I 😀
Chcela bi som sa spitat bol top ;)
namiesto nejaký napíšu niaký 😀
Napr. bude pekne nie ide byť pekne 🙂
uzasne a nie uzastne 🙂
Bratcek 🙂🙂
do izbycky...
pomoste mi :D pomožte mi
"no a čo, že neviem gramatYku" :D "mám 4 dety" a pod. aj keď samozrejme, nikoho nekameňujem, sú aj dôležitejšie veci a nevidím do ničieho života, neviem, čím prešiel, ja to skôr na pobavenie občas pozerám :D
dost castu tu citam - uvedom sa ..vzdy som si myslela, ze uvedom si ...mozno sa mylim...
Nevideli ste niekde? casto sa pýtajú Nevydeli ste? 😀
len tak narychlo napr. uzasTny namiesto uzasny
co visi, je makke - visacka ...
Nijake nie niake, skolka, nie skvolka a vseobecne na konci slovesa i nie y
päť rokou 🙂
niaka, niaky, niake 🙂 namiesto nijaka, nejake..

vzdy a vsade pritomny nominativ pluralu 🙂
pre mňa bolo top pryniesla 🙂
ruPsak 🙂
za mňa TOP -čyja
no a sucastne 🙂
môj top je EXZÉM 😂
absencia ciarok vo vetach
u mna je top RYFLE
chapem TOMU namiesto chapem to
keby viem namiesto kebyźe viem alebo keby som ve
casto vidim hamba namiesto hanba
Mne oči trhá pri vlasne, úžastne, výsačka aj s dĺžňom, množné číslo už prestavam riešiť....
... vyhodilo mi - keby som vedela
gratulujem za vyhru / namiesto k vyhre / - -admin 😀
Pekný výkend 😀
Minule mi prisla sprava (od zeny): Ti sa maz ako? 😂😁😀 no to je uz podla mna vela😁
Vcera v skupine.... Mislela ze tu je niejaka zena 😂😂😂
"vizera😉ale🔝ked moj spoluziak napisal v slove mlieko..y.."mlyeko"😄
Nemyluj ho... 😀
Uzastny,bratcek,mi/my,bi/by,ked na konci slova je namiesto ov-ou a naopak a najviac ma fascinuje ak niekto napise text cca.10 viet do statusu a je tam chyba v absolutne kazdom slove,to uz je aj na kona vela..
Je toho viac.. Ani to neviem napísať 😀😀napr.rYfle, aniel, kôli, RobÝ,neHaj mi.. 😂😂😱
deCké veci 🙂
Presne ako si ty správne napísala napríklad napadá vám nie vás čiže napadlo mi nie napadlo ma na toto nás stále učiteľka na ZŠ upozorňovala 😃😃😃😃 a top je ešte Mylujem ta 😃😃😃😃 ale je kopec veci kde sa dá urobiť chyba niekedy si to človek ani neuvedomí ja to väčšinou prehliadam a automaticky čítam tak ako to malo byť správne 😜
Ja som dnes napisala chyrurgia :- ,samozrejme ze som vedela ze sa toho niekto chyti,ale napisala som to schvalne lebo to bolelo a bol na mna dr.tvrdy 🙂
Citala som o mynulosti 😀
Uzastny a sucastny 🙈🙉🙊
UzasTne vYkend
nieje to ani tak gramatika, skor stylistika a k tomu asi etika alebo ako to nazvat, ale ked vidim "prajem vam uprimnu sustrast" tak ma az strasie... sustrast sa vzdy vyjadruje, vyjadrujem ju ja niekomu ze s nim sucitim, nie ze to niekomu prajem
ja nemozem zo TREBALO - to co je !!!!!
za mna urcite uzasTny 😀
A ešte fšecko namiesto všetko 😃😃😃😃 a nájde sa toho ešte veľmi veľa 😜
spitat, mislela som si ... je toho viac
Urcite top mylujem
Mensez 😃
Cerka a sincek 🙂
francuzke zemiaky ... dotičny pan riaditel 🙂
Pekní chlapec 😀
Najblihzsie 😎
Baby, ja som za cely zivot mala jednu jedinu dvojku z diktatu, ale raz sa mi podarilo "vydim". A polahcujuca okolnost - sme na koniku, vacsina z nas trpi tehotenskou alebo materskou demenciou...
Cerka 😀
Ešte aj vonku a von. Málo ľudí to používa správne - idem von, som vonku, nechápem tomu, správne je nechápem to, prípadne nerozumiem tomu...
este "tahsie" namiesto "tazsie" :-/
Mnozne cislo pridavneho mena s Y mi vzdy padne do oka - peknY chlapci, dobrY ziaci,....
A mne neskutocne zerie nervy - "napadlo MA to, ZA pat minut"...😀 Vzdy mam chut napisat, ze "kto TA napadol? Medved?" 😀 😀 😀
Studovala som slovencinu, takze u mna je to priam az choroba - aj na kazdu ciarku som ako das - zbadam ju aj z kilometra 😀 Ale zas aj mne sa niekedy chybicka zadari 😀
Dochtorka ;)
tahsie je najlepsie si myslim :D
A ešte mi napadlo že stále nás učiteľka upozorňovala na to že sa nemá používať slovné spojenie strašne mi to chutí alebo mám ťa strašne rád že to k sebe nepatrí lebo slovo strašne vyjadruje niečo zle takže to vlastne znamená že nám to vôbec nechutí alebo že vlastne v skutočnosti nemám rád a že správne to má byť veľmi mi to chutí alebo mám veľmi rád 😜 toto bolo stále dookola a ešte oveľa viac len si musím pospomínať ešte 😃😃😃😃
alebo mislim :D nie myslim :D
Vizeraaa 😩😩😩🙆🙈
...popučíme vydličkou 😀
Vykend, uzastne, bratcek, cerka (dcerka je spravne), bycykel atd.
Vydim,mislim,rada bi som,ja aj neznasam zdrobneniny napr saty-satky,ale to sem asi az tak nepatri 😊
cérka, ryfle ( videla som už aj ryflycki 😭 ) , bratček... a kopec iných "zázrakov" ... len si neviem spomenúť...
napadlo ma, neako, ľuďmy, úžastné, decké, vydyskutovať...a veeeľa veľa iných 😀
@lentil0805 tak ja som videla EXEM 😃
Ked pisu namiesto -ov -ou. Napr. od chlapcov - od chlapcou
Tahsie, dlksie, decka izba a moje detska (nad fotkou s detmi) 😀
šampióny obalím v trojobale a vypražím 😀
Ja som tu minule citala ze dostaly sme kjahne..no skoro ma vykotilo..😉
Ja dost casto narazam na vetsie a vecsie😂namiesto väčšie
este mi napadlo ze "neodcudzujem ta" (neodsudzujem ta) :D odcudzit (=ukradnut) vo vyzname odsudit...
bežne tu vidím slovné spojenie " môj mali syn" 🙂
Preco niektore zienky zacinaju status slovom Ako .. aj ked to nie je opytovacia veta? Napr: ako zeny taka som nastvana ...
Zúpky:D
A používanie "ä" tam kde netreba .... Minule som to tu videla v tvare, že "obmädzený" ...skoro ma nadrapilo od jedu...
Este som zabudla:nigdi
Meso
"Uzastny", a najviac ma dojima slovo "niaky" . Poznate niaky.... tak snad NEJAKY.
krástny a decká izba 😀
Slovo vizerá.....to ani neviem čo to je?!?!
a este veci ako plavke, kratase, bebe kekse, casopise, fotke :D
"trigovica, vyteplené, krsný/krsná"
Mna zaujali problemi z chrpticov (mam to od chrptici). 😂
Bratček, krástne, úžastný
A potom obidvaja-obydvaja
Šaty-šatky 😀
Je toho veeeľa 🙂
pat, pet nespravne, spravne nemam siroke e zmizlo zmyzlo
Nechcem nikoho odcudzovat... namiesto odsudzovat. A top uzasTne trYcko. 😀
A top je asi 600nedelie!!! Bože ved ich je len šesť...
a totooo, že HOC AKÁ maminka 😂😂😂
vYdim, uzastne a pred chvilkou som tu videla vitvorim album, normalne som musela rozmyslat,co tym chcel basnik povedat
Ryzoto :D áno aj to už som videla
Dnesne objavy: hobbi,dezodorand,antiperspirand 😀
Dohodly, do vitrini, mesacni, decke...
nazov skupiny : " Chlapčenske outfit "
dotična osoba ... ma nieake ...
Desiate pre môjho syna 😀kekse,šialka kávy 😭😭😭
mylujem,ryzoto,mykyna,ryfle,sin
A ešte :letákou,nátierkov,manželou😭 a neaky.. To je hrozné a už som videla aj uš namiesto už😂
Trebalo a kôli
Bože ženy.....práve som si prečítala.....že dnes sme OSLAVYLI.....pomooooooc!!!!!!
A co srdiecka, nebudu? 😀
@gutka79 mozna nema az tolko vela, kto mohol vediet ze sme na tom s gramatikou az tak biedne
Ahojte dievcence, krasny zaciatok noveho tyzdna 🙂 Posielam srdiecka, ako som aj slubila, sice trosku neskor, ale nemala som pristup k PC a z mobilu by mi to trvalo pol roka 🙂
@sisaha, @gumimaci, @kristinkahugo, @orlicatkooo, @lyteon, @leeuin, @janellina, @lena3011, @miskalevica, @janka31, @gabriella15, @bobovalenka, @nadhera, @karamellka1, @katulienka3, @moni244, @anulka0206, @anik128, @tinka.binka, @gutka79, @janka900, @tosijo, @darinka60, @lentil0805, @janca704, @lenkacanigova, @malzeville, @simi88, @vonava007, @ivuska00, @dominika7825, @lubinka20, @gerii79, @jajkakk, @ciusinka, @henuskah, @helita, @tehotna13, @acverenkarova, @mary6319, @blondik85, @bublinka1407, @fokuska, @danielle8, @blackswan12, @monika319, @michaelakimlickova, @lunedi, @mirmi, @tinkapistik, @stevvvka, @katinka1987, @simi94, @zuzimalinka, @denissep, @edibedi, @lucycia, @lenka_va, @kamienkova33, @simaas, @kivike, @mimik3, @januska124, @adkom, @daniela242, @barbina6, @tvojezlatko, @myrca_m, @dejka77, @xsuzannex, @ankazdca, @somktorasom, @katulik123, @sonicka75, @majka99999, @kriha, @poslednaknizkachlapimlyn, @rienok, @dush, @ozdana, @miasias
@tinka.binka vdaka 🙂
dakujem
@tinka.binka ďakujem 😊
@tinka.binka dakujem
Dakujem;)
@tinka.binka dakujem
@tinka.binka ďakujem 😇
@tinka.binka dakujem krasne
@tinka.binka dakujem... 🙂
dakujem 🙂
Ďakujeeem 😊
Dakujem ☺
Dakujem aj ja :.-)
dakujem potesili 🙂
@tinka binka bol to vynikajúci nápad , zial asi nepadol na úrodnú podu , rovnake chyby sa opakuju , aspoň sme sa pobavili 😀 dakujeeeem 🙂
@tinka.binka dakujem krasne aj som sa pobavila
@tinka.binka Dakujem krasne💕💕Pekny den..jedno💖posielam s5🌞
@tinka.binka veľmi pekne dakujem 🙂
@tinka.binka dakujem pekne 🙂
dakujem 🙂
@tinka.binka dakujem aj ja 🙂
Dakujem krásne 💜
dakujem za srdiecka
Dakujeeeeem 😘
Dakujem

dakuejem

Dakujeeem veeeľmi peeekneee! 🙂
Ženy.....akurát som odpadla......čítam.....vjac info v bazariku...🙂 to som fakt ešte nevidela.....uuuuuu.....
Dakujem.
Dakujem krasne, idem rozposlat daleeeeeeeeej 🙂 <3

úžastne 😀