Tak taketo dve selmy mame na zahrade, dnes treti den, dali sme im mliecko a aj kusok salamy 🙂 Uz budu asi nase 🙂
to je super, ak chceš, poď k nám do skupinky we love cats - nájdeš tam rady aj ohľadom výživy mačičiek 🙂
@maria1989 aj ja chcem isť
@kvet1 https://www.modrykonik.sk/group/6052/ daj, že chceš byť členom skupiny 🙂
to je super, ak chceš, poď k nám do skupinky we love cats - nájdeš tam rady aj ohľadom výživy mačičiek 🙂