Ja najradsej rano o 1.00 hod kysle zele 🙂
4. okt 2016
Greek style 😉
4. okt 2016
Ja som prežila pri Alexovi 2 mesiace len na nealko pive☺
4. okt 2016
tinka.binka
autor@ivet1371 fakt? mne strasne chuti to pivko,,, jaaaaaj 🙂
4. okt 2016
@tinka.binka a to pivo ja nepijem.ine som nepila ani nejedla len 2 piva za den
4. okt 2016

Najlepšie 😋