icon

Toto čo jeeee? Moje dieta si spieva: Moje máma mi říkala neboj se maličkaaaaa, moje máma mi říkala krásna si celičkááááá... mám od pánbička boky ja skříň, jako skříň... 🙂 🙂 🙂

avatar

Ewa Farna pieseň : Mám boky jako skříň

26. okt 2016
avatar
26. okt 2016
avatar

zlata ☺mozem sa spytat odkial mate dazdnik..je krasny

26. okt 2016
avatar

Dobru dala

26. okt 2016
avatar

Však to je super pesnička mala ma Dobrý vkus

26. okt 2016
avatar

Johanka si posledni dobou jede-vcera mi bylo málo, dneska je mi moc, jak se to stalo, nevím, každopádně jsem zas v blbym veku a jedu mimo trať a říkám si tak at, vždyť všecky cesty vedou přes tu stejnou řeku 😀 Xindl X 😀

26. okt 2016
avatar

@elzu aj to je pekná pesnička

26. okt 2016
avatar

@mariova99 joj, to si uz nepamatam 🙂

27. okt 2016
avatar

krasne vlasky ma...

27. okt 2016