Volám do Tatier, pán z hotela srandista: Jasneeee, pridite, elektrina zatiaľ ide, voda tece, kraaaasne tu sneží a treba zobrať foťák, bo takto tu nebolo 50rokov 😂😂😂 Ako to tam vyzerá, čo ste zo Severu? Dostaneme sa tam vôbec? A akú cestu nam odporučíte, ideme z Nitry. Nervy moje!!!! 🙈🙈🙈
baby pozrite si na kukaj. sk na boku je link živé kamery
@floren pozeráme ráno panoramu vždy 🙃 nevyzerá to ružovo 🙈
@tinka.binka no my s mužom vždy vyhráme pobyt bez snehu 😥
Jej závidím ti, vám
My ideme v ned.do Myta pod D. a pak si chceme odbehnut do Tatier,ja sa tesim jak mala.Min. rok am to snehovo veru nevyslo tak tento rok to vynahradzuje
U nas v LM a taktiez okres Poprad mame snehu a snehuuuu takze kto sem ide uzije si zimu. Myslim ze je vydany 2.stupen. akoze za oknom to vyzera krasne ale uz nam ide ten sneh mierne na nervy 🙂
My sme prave tu, od soboty v kuse snezi, na Strbske a spat sme ledva vysli, vcera tam otrasne fucalo, pleso nebolo ani vidno, takze sme ho ani neobisli, decka revali, co im tak fucalo do tvari.
ALE, je tu nadherne, ja nepamatam, kedy som tu zazila v zime taku krasu, a tie ladove sochy a dom na hrebienku su uzasne. Takze za nas nadhera, dnes uz nefuci, postavili sme snehuliaka aj iglu, pobehala som bosa v zavejoch, my si to tu uzivame. Hadam sa dostaneme aj domov 😀
Hahaa 😂😂😂aj my sa akurat chystame do Tatier tak hadam sa tam nejako dostaneme 🙈😂