#dm_letnapohoda
Ak si už bez niečoho neviem predstaviť leto, tak sú to určite peptidove lesky 😍 krásna farba na perách, ochrana s SPF 30... a oddych na našej záhradke s deťmi
#dm_letnapohoda
Ak si už bez niečoho neviem predstaviť leto, tak sú to určite peptidove lesky 😍 krásna farba na perách, ochrana s SPF 30... a oddych na našej záhradke s deťmi