icon

6 vecí, ktoré by ste radšej nemali hovoriť tehotnej žene 🙂 Čo vám liezlo najviac na nervy??
http://najmama.aktuality.sk/clanok/236961/radse...

avatar

Mozem ti pohladkat bruskooo??? Ja som to nenavidela. Uz som premyslala aj nad teickom s nadpisom nie nemozes mi hladkat brusko. 😈

4. nov 2015
avatar

Ja uz sa "tesim" na tie reci ze "co to" bude... a asi radsej neprezradím, aby zas nekomentovali ze skoda ze nemáte parik, alebo super ze mate parik...mne je to uz teraz jedno, len nech je zdravé a taketo nazory druhych ma nezaujimaju...

4. nov 2015
avatar

Ja mám rada že rastie ti bruško?? Alebo koľko si už pribrala?? Čo už máš nakúpené?? A čo to bude?? Ja tipujem že .... Je toho viac ale zatiaľ zvládam s úsmevom 😄😄😄😄

4. nov 2015
avatar

Moja nocna mora bola od 6 mesiaca este si cela?? Este nosis atd atd a vyzera to na dievca,chlapca wrr a ake velke brucho 😀

4. nov 2015