icon

A presne o mesiac mame🎄a budem s 👨‍👩‍👧‍👦 na chate 🙂 uz sa tak tesiiiiim 😀

avatar

Ja budem asi bez rodičov lebo bývajú ďaleko a ja som na pn ale snáď budú aj tak pekné 🎄🎅

24. nov 2015