icon

#ambasadroky A tu nás máte všetky pekne pokope 🙂 Tu je priestor napísať vaše pocity z nás ambasádoriek, vyjadriť pochvalu resp. kritiku... Idete do toho??

avatar
6. okt 2015
avatar

Kritiku nieeeeeeeee 😀

6. okt 2015
avatar

Čo by sme mali kritizovať,za mňa je to len chvála a velký dík,že sa o nás tak perfektne staráte.

sticker
6. okt 2015