icon

Android alebo iOS???

avatar

Za mna urcite iOS 🙂

25. jan 2016
avatar

Tiez iOS 👍🏻

25. jan 2016
avatar

iOS😀

25. jan 2016
avatar

iOS 😂

25. jan 2016
avatar

Určite iOS,teraz mám asi tri týždne android ale je to boj

25. jan 2016
avatar
25. jan 2016
avatar

Jednoznace. Sa pripajam.

25. jan 2016
avatar

Ios je urcite lepsi system.ale u mna by chudatko jablko dlho nezilo ☺

25. jan 2016
avatar

Jednoznacne iOS👍

25. jan 2016
avatar

Android..uz siesty rok nepretrzite🙂

26. jan 2016