Android alebo iOS???
Tiez iOS 👍🏻
25. jan 2016
iOS😀
25. jan 2016
iOS 😂
25. jan 2016
Určite iOS,teraz mám asi tri týždne android ale je to boj
25. jan 2016
25. jan 2016
Jednoznace. Sa pripajam.
25. jan 2016
Ios je urcite lepsi system.ale u mna by chudatko jablko dlho nezilo ☺
25. jan 2016
Jednoznacne iOS👍
25. jan 2016
Android..uz siesty rok nepretrzite🙂
26. jan 2016
Za mna urcite iOS 🙂