#anketa Aj dnes si môžeme dať srdiečkovú anketu - otázka znie: Vianoce doma alebo na dovolenke / chate??
Jednoznacne doma 😉
Doma☺
Doma 🙂
doma
Jednoznačne doma.
Doma...
Doma,ale vedela by som si predstavit vianoce niekde na horach v drevenici,krb,krasne ozdoby,veliky zivy stromcek,my s muzom nagauci pri vinku a deti by si rozbalovali darceky a samozrejme vonku aj polmetra snehu
Doma s rodinkou 🙂
doma 🙂
doma
Na horách s muzem a s detmi 😉 darecky pod smrkckem ověřeným jedlý mi ozdobami pro zvířátka 😉 teplý čaj 😉 nádhera 😉
Chata 🙂
Jednoznacne doma
Určite doma ! 🙂
my mavame doma aj silvestra ( alebo v hore na nasej chate ) no a po novom roku ideme do tatier 🙂
doma 🙂
my tak rodinne, takze u jednych alebo druhych dedkovcoch 🙂
Určite doma s rodinou.
doma ☺
Doma s rodinou, ale vrelo hy som uvítala, keby moje doma bolo v teplých krajinách! Neznášam zimu! 😕
Doma 🙂
To je jedno, hlavne, ze su s rodinou a ludmi,kt. mam rada
doma
Vianoce domaa urcite.ale po sviatkoch sa nam ziada niekde vypadnut min na navstevu k svokre alebo tatry vikend ci niekde sa prejst na pretravenie ☺
My mame doma, ale uvítala by som na chate, v horách, s najbližšími... 🙂