icon

#anketa Aj dnes si môžeme dať srdiečkovú anketu - otázka znie: Vianoce doma alebo na dovolenke / chate??

avatar

My mame doma, ale uvítala by som na chate, v horách, s najbližšími... 🙂

26. nov 2015
avatar

Jednoznacne doma 😉

26. nov 2015
avatar

Doma☺

26. nov 2015
avatar

Doma 🙂

26. nov 2015
avatar
26. nov 2015
avatar

Jednoznačne doma.

26. nov 2015
avatar

Doma...

26. nov 2015
avatar

Doma,ale vedela by som si predstavit vianoce niekde na horach v drevenici,krb,krasne ozdoby,veliky zivy stromcek,my s muzom nagauci pri vinku a deti by si rozbalovali darceky a samozrejme vonku aj polmetra snehu

26. nov 2015
avatar

Doma s rodinkou 🙂

26. nov 2015
avatar

doma 🙂

26. nov 2015
avatar
26. nov 2015
avatar

Na horách s muzem a s detmi 😉 darecky pod smrkckem ověřeným jedlý mi ozdobami pro zvířátka 😉 teplý čaj 😉 nádhera 😉

26. nov 2015
avatar

Chata 🙂

26. nov 2015
avatar

Jednoznacne doma

26. nov 2015
avatar

Určite doma ! 🙂

26. nov 2015
avatar

my mavame doma aj silvestra ( alebo v hore na nasej chate ) no a po novom roku ideme do tatier 🙂

26. nov 2015
avatar

doma 🙂

26. nov 2015
avatar

my tak rodinne, takze u jednych alebo druhych dedkovcoch 🙂

26. nov 2015
avatar

Určite doma s rodinou.

26. nov 2015
avatar

doma ☺

26. nov 2015
avatar

Doma s rodinou, ale vrelo hy som uvítala, keby moje doma bolo v teplých krajinách! Neznášam zimu! 😕

26. nov 2015
avatar

Doma 🙂

26. nov 2015
avatar

To je jedno, hlavne, ze su s rodinou a ludmi,kt. mam rada

26. nov 2015
avatar
26. nov 2015
avatar

Vianoce domaa urcite.ale po sviatkoch sa nam ziada niekde vypadnut min na navstevu k svokre alebo tatry vikend ci niekde sa prejst na pretravenie ☺

27. nov 2015