icon

#anketa - dnes večer sa bude týkať srdiečková anketa fenoménu, kt. k nám prišiel zo zahraničia - Black Friday... Využili ste dnes nejakú akciu a kúpili niečo výhodnejšie??

avatar

nie 😀

27. nov 2015
avatar

Nie nemala som možnosť

27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar

anoo, oblecko - Benetton, -30% nekup to 😀

27. nov 2015
avatar

Ja nie aj keď chcela som ale nevyšlo mi to nejako 😕

27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar

Nie...len je úsmevné ako tento "americký"sviatok zrazu nikomu neprekáža 😀 pri všetkých možných ako halloween sa pohorsujeme ako nezmasame a opicime sa po Amerike 😂😂😂 za celý deň som nenašla ani jedno proti...😀👍 dobre sa nám nakupuje v zľavách čo?

27. nov 2015
avatar

😀 ako tento sviatocny akoze zlavovy den sa myslim zdaleka vymika tomu co je u nas v obchodoch...zazila som vypredaji v zahranici na cierny piatok a to boli zlavy koli ktorym sa oplati ist aj 2h skor ako otvaraju😀 u nas??? Sa clovek zasmeje bezne zlavy ako hoci ktory iny den...

27. nov 2015
avatar

Tento týždeň som o tom počula prvý krát, som to nepoznala a nekúpila som nič také. Ale možno ešte zajtra dačo kúpim, niektorý to majú aj cez víkend. Uvidím 🙂

27. nov 2015
avatar

uplne bežné zľavy,žiadne že woooow...v zahraničí ked je Black Friday tak to aj vidieť.Takže nie.

27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar

Nie nevyuzila...

U nas je to.ubohe....zial aj zla.reklama reklama

27. nov 2015
avatar

ziadnu mega zlavu som nenasla..resp. vobec ziadnu 😀

27. nov 2015
avatar

No ja tak neumyselne. V stredu som chcela kupit mm vianocny darcek. Stal 20€,no nemali ciernu farbu. Dnes im dosiel tovar. Tak som sa z roboty pon zastavila a stal 14€.

27. nov 2015
avatar

Ja som síce všade videla nápisy BLACK FlRIDAY ale nikde žiadne zľavy... ešte aj to čo mám v pláne kúpiť malo po zľave rovnakú cenu ako predtým

27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar

som mimo Sk,takze nie 🙂

27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar

Nie 🙂

27. nov 2015
avatar

Nie🙂

27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar
27. nov 2015
avatar

@lejla77, @erulka77, @mlieko, @marcella5, @tehotna13, @petronelak, @ozdana, @kijusqa, @slnieckoma, @tinuli, @triomama, @majulino, @lenka_00, @jasminet, @floren, @kopytko03, @puledrina, @liveka, @anulka0206, @sendy1977, @adi28, @mirmi, @eliem, @zuza123, @lubka484
včera som už nestihla poslať srdiečka, tak vám dneska pošlem 2 🙂

28. nov 2015
avatar

@tinka_14 dakujem...🙂

28. nov 2015
avatar
28. nov 2015
avatar

Dakujem

28. nov 2015
avatar

Ďakujem 🙂

28. nov 2015
avatar

Dakujem 🙂

28. nov 2015
avatar

Ďakujem 😀

28. nov 2015
avatar

Dakujem 💙💙

28. nov 2015
avatar

Dakujem

29. nov 2015