#anketa - dnes večer sa bude týkať srdiečková anketa fenoménu, kt. k nám prišiel zo zahraničia - Black Friday... Využili ste dnes nejakú akciu a kúpili niečo výhodnejšie??
Nie nemala som možnosť
nie
anoo, oblecko - Benetton, -30% nekup to 😀
Ja nie aj keď chcela som ale nevyšlo mi to nejako 😕
nie
nie
Nie...len je úsmevné ako tento "americký"sviatok zrazu nikomu neprekáža 😀 pri všetkých možných ako halloween sa pohorsujeme ako nezmasame a opicime sa po Amerike 😂😂😂 za celý deň som nenašla ani jedno proti...😀👍 dobre sa nám nakupuje v zľavách čo?
😀 ako tento sviatocny akoze zlavovy den sa myslim zdaleka vymika tomu co je u nas v obchodoch...zazila som vypredaji v zahranici na cierny piatok a to boli zlavy koli ktorym sa oplati ist aj 2h skor ako otvaraju😀 u nas??? Sa clovek zasmeje bezne zlavy ako hoci ktory iny den...
Tento týždeň som o tom počula prvý krát, som to nepoznala a nekúpila som nič také. Ale možno ešte zajtra dačo kúpim, niektorý to majú aj cez víkend. Uvidím 🙂
uplne bežné zľavy,žiadne že woooow...v zahraničí ked je Black Friday tak to aj vidieť.Takže nie.
Nie
Nie nevyuzila...
U nas je to.ubohe....zial aj zla.reklama reklama
ziadnu mega zlavu som nenasla..resp. vobec ziadnu 😀
No ja tak neumyselne. V stredu som chcela kupit mm vianocny darcek. Stal 20€,no nemali ciernu farbu. Dnes im dosiel tovar. Tak som sa z roboty pon zastavila a stal 14€.
Ja som síce všade videla nápisy BLACK FlRIDAY ale nikde žiadne zľavy... ešte aj to čo mám v pláne kúpiť malo po zľave rovnakú cenu ako predtým
nie
Nie
som mimo Sk,takze nie 🙂
nie
Nie
Nie 🙂
Nie🙂
Nie
Nie
@lejla77, @erulka77, @mlieko, @marcella5, @tehotna13, @petronelak, @ozdana, @kijusqa, @slnieckoma, @tinuli, @triomama, @majulino, @lenka_00, @jasminet, @floren, @kopytko03, @puledrina, @liveka, @anulka0206, @sendy1977, @adi28, @mirmi, @eliem, @zuza123, @lubka484
včera som už nestihla poslať srdiečka, tak vám dneska pošlem 2 🙂
@tinka_14 dakujem...🙂
Dakujem
Ďakujem 🙂
Dakujem 🙂
Ďakujem 😀
Dakujem 💙💙
Dakujem
nie 😀