#anketa
Majú vaše detičky v škole zubára alebo zubárku? Alebo dnes si to rodičia musia riešiť individuálne??
Za odpoveď srdiečko 🙂
indivindi 🙂
my si dáme svojho 🙂
U nas nemaju
My mame svojho zubara, v skole nieje
Riešime individuálne.Aspoň som si istá,že preventívku deti absolvovali a naša zubárka vždy vysvetlí deťom ako si správne čistiť zuby
tiez mame vlastneho, bala by som sa, nechat to na niekoho, koho nepoznam
Mame svojho
u nas individialne .. to mi pripomenulo. moj maly ma 4 roky onedlho, mala by som ist uz k zubarke s nim, kedze minuly rok tvrdila ze je este skoro :-/
my máme svojho zub.lekára...tam kde chodím ja,tam aj synovia
pamätám si, že keď som chodila ja do školy, boli na viacerých školách u nás zubári, mali tam svoje ambulancie. Dnes v našom meste nie je ani na jednej škole zubár. s deťmi chodíme k zubárovi od malička, keď ešte nechodili do školy...
malá má svoju zubarku,a zhodou okolností je to tá ista ktora im bola pridelena ako školkarska 🙂
my s skole a skolke sme spadali pod jedneho zubara v obvode a tam sme chodili.. teraz to riesime individualne ...
Nemaju ale mame svoju a veru dobru zubarku 🙂
pár rokov mali,no zbalil švestky..😀,aj tak sa mu celá ordinácia rozpadávala..🙂 Chodíme k svojmu,mimo školy.
U nasbje školský... Ale radsej by som ju dala inde 😊
chodime k nasmu, ktoreho sme si vybrali, kedysi bol v obci a k nemus a chodilo, ale tiez iel do mesta a obvod sa pomenil akosi
u nás majú, ale my sme začali chodiť už ku škôlkarskej zubárke, tak sme tam ostali...
Nie nemaju v skole, cela rodinka chodime spolu 👪
My to máme individuálne
Ani i nas nemaju hladali sme si
Náš v škole má,ale tomu by som nezverila ani najväčšieho nepriateľa...máme zubára,ku ktorému chodíme všetci
@lucka1987 ...moji maju krasne zdrave perlicky,este sme vobec neboli u zubara😀....vedia co ich caka,boli so mnou u mojho...😊
V skole nie, aj tak sme si radsej na zaklade odporucani nasli vlastnu 🙂
,,,dnes to uz nefunguje ako volakedy 🙂,,,,individualne,,,
My mame svojho...myslim ze u nas to uz tak nefunguje ako kedysi za nas...
my máme v skole zubara a aj my rodičia máme pri nemu kartu .-)
Mame skolsku zubarku
V skolke nie je, riesime to individualne
nemá, ale ja v tom problém nevidím.....zdravie dieťaťa je najskôr starosť rodičov a potom školy či nie?
Tak dnes nam v skolke povedali, ze zubara nemusime riesit, deticky pride pozriet skolsky 😉

maju, ale my sme mali vybrateho skor