icon

Baby aj vás tak iritujú niektoré slova?? Mne ježia vlasy keď vidím niekde rupsacik alebo na blink...

avatar

ano, mna natelnik namiesto tricka, som kedysi nechapala o com je rec 🙂

9. feb 2016
avatar

uzasTny, keksE, deCka izbYcka... Joj na MK je ich cela kopa

9. feb 2016
avatar

ja som hotová zo slova "šatky"

9. feb 2016
avatar

@andri7 lepsie su šiatky

9. feb 2016
avatar

@zita19 🙂 obe sú horor

9. feb 2016
avatar

Ja som teraz videla - mám prozbycku

9. feb 2016
avatar

" díkičko" - ako dakujem wŕŕŕ...

9. feb 2016
avatar

Ja som vcera pocula, ze nase kozmeticke poradkynky 😀 skoro ma piclo

9. feb 2016
avatar

Hii najviac mi udiera do oci koli 🙂 (kvôli)

9. feb 2016
avatar
9. feb 2016
avatar

kvaaaaaazi, vrrrr

9. feb 2016
avatar

mna slovo NIAKE, NIAKA 😀 a uzastny...

9. feb 2016
avatar

Veľa ich je, ale najviac neznášam "slovné zvratky" typu vyprdnúť sa a všetky odvodené od tohto slova. A ešte materský plurál a prílišné zdrobneninkovanie 🙂

9. feb 2016
avatar

šiatky, nenosené, ešte s vysačkou - Pomoooooc!!! 😀

9. feb 2016
avatar

rupsačik, mm, mrcha, snažilkovanie

9. feb 2016
avatar

Vetsie alebo vedsie 🙂

9. feb 2016
avatar

Šialka (šálka) a šial (šál:

9. feb 2016
avatar

Vsetcia a mamickovske mykanie....neviem ci sa smiat ci plakat 😝

9. feb 2016
avatar

ja neznášam výraz kraťase

9. feb 2016
avatar

Tricenko a sialok

9. feb 2016
avatar

Jaj a este nenavidim slovny zvrat tipu : pockam ta pri roh namiesto na rohu

9. feb 2016
avatar

so mňou ...!!! až mi uši reže 🙂

9. feb 2016
avatar

"mne nejde do uší slovíčko" ÚŽASTNÝ 😀

9. feb 2016
avatar

a ešte mi vadí ked niekto povie trebalo by...ved správne je bolo by treba...

9. feb 2016
avatar

jajha vedela by som ti rozprávať, moja "polosvokra" punčošky, barčkorky, gaťky namiesto slipy, a podobneeee waaaaaaaaaaa pomoooc

9. feb 2016
avatar

Milujem výraz "idem mať dvadsať rokov"...idem???

9. feb 2016
avatar

Este aj napadlo ma namiesto napadlo mi je celkom zaujimave 😀

9. feb 2016
avatar

neznasam niake,neake,neako a spol.straaasne vela dievcat to tak pise.ach

9. feb 2016
avatar

@malamorskavila ale zas možno to niekoho naozaj napadlo a stala sa vlastne nehoda...😁😁😁 mňa iritujú slová pišať a dupka...😈

9. feb 2016
avatar

@lubka484 hej, inac dupka doteraz neviem co je....lebo raz jedna ze to je to vpredu a zrazu ina ze jej tam dala paralen cipok, tak uz som bola zmatena 😜

9. feb 2016
avatar

@hanka_april dupka je v "reči niektorých mamičiek" ženský rozmnožovací orgán, aj keď už som to tu videla aj ako zadok...
😀

9. feb 2016
avatar

" dakovala " vrrrr 😲😅

9. feb 2016
avatar

@lubka484 vsak to hovorim ze s tym cipkom ma to potom soklo na chvilku 😂

9. feb 2016
avatar

rupsak používam aj ja.nikdy ma nenapadlo že je to nesprávne 😀 ja tak celkovo nemám rada,ked niekto hundre na niečo a stačí otázka "ako to zmeníš" a už je ticho

10. feb 2016
avatar

@malinkaaninka ono vždy treba začať od seba...ja napríklad dookola opravujem. Keď niekto povie mojej malej napríklad Na.-opravím. Nie Na! Ale nech sa páči, alebo prežijem aj páči sa. Hodiny nie sú TIK TAK ale hodiny. Svetlo nie je žíža (to slovo ma šokovalo). Bábika nie je bábo a tak ďalej..

10. feb 2016
avatar

Podla mna mysleli skor na pisanie, nie na hovorovu rec...

10. feb 2016
avatar

@hanka_april veď áno, ale keď nevieš správne hovoriť, ako chceš správne písať? Skôr to bola reakcia na otázku vyššie, ako to zmeníš.😀

10. feb 2016
avatar

Slovo najsamlepsi alebo ze vsetko najsamlepsie 😨

10. feb 2016
avatar

A zabudla som na oradzova

10. feb 2016