Baby aj vás tak iritujú niektoré slova?? Mne ježia vlasy keď vidím niekde rupsacik alebo na blink...
uzasTny, keksE, deCka izbYcka... Joj na MK je ich cela kopa
ja som hotová zo slova "šatky"
Ja som teraz videla - mám prozbycku
" díkičko" - ako dakujem wŕŕŕ...
Ja som vcera pocula, ze nase kozmeticke poradkynky 😀 skoro ma piclo
Hii najviac mi udiera do oci koli 🙂 (kvôli)
ryfle
kvaaaaaazi, vrrrr
mna slovo NIAKE, NIAKA 😀 a uzastny...
Veľa ich je, ale najviac neznášam "slovné zvratky" typu vyprdnúť sa a všetky odvodené od tohto slova. A ešte materský plurál a prílišné zdrobneninkovanie 🙂
šiatky, nenosené, ešte s vysačkou - Pomoooooc!!! 😀
rupsačik, mm, mrcha, snažilkovanie
Vetsie alebo vedsie 🙂
Šialka (šálka) a šial (šál:
Vsetcia a mamickovske mykanie....neviem ci sa smiat ci plakat 😝
ja neznášam výraz kraťase
Tricenko a sialok
Jaj a este nenavidim slovny zvrat tipu : pockam ta pri roh namiesto na rohu
so mňou ...!!! až mi uši reže 🙂
"mne nejde do uší slovíčko" ÚŽASTNÝ 😀
a ešte mi vadí ked niekto povie trebalo by...ved správne je bolo by treba...
jajha vedela by som ti rozprávať, moja "polosvokra" punčošky, barčkorky, gaťky namiesto slipy, a podobneeee waaaaaaaaaaa pomoooc
Milujem výraz "idem mať dvadsať rokov"...idem???
Este aj napadlo ma namiesto napadlo mi je celkom zaujimave 😀
neznasam niake,neake,neako a spol.straaasne vela dievcat to tak pise.ach
@malamorskavila ale zas možno to niekoho naozaj napadlo a stala sa vlastne nehoda...😁😁😁 mňa iritujú slová pišať a dupka...😈
@lubka484 hej, inac dupka doteraz neviem co je....lebo raz jedna ze to je to vpredu a zrazu ina ze jej tam dala paralen cipok, tak uz som bola zmatena 😜
@hanka_april dupka je v "reči niektorých mamičiek" ženský rozmnožovací orgán, aj keď už som to tu videla aj ako zadok...
😀
" dakovala " vrrrr 😲😅
@lubka484 vsak to hovorim ze s tym cipkom ma to potom soklo na chvilku 😂
rupsak používam aj ja.nikdy ma nenapadlo že je to nesprávne 😀 ja tak celkovo nemám rada,ked niekto hundre na niečo a stačí otázka "ako to zmeníš" a už je ticho
@malinkaaninka ono vždy treba začať od seba...ja napríklad dookola opravujem. Keď niekto povie mojej malej napríklad Na.-opravím. Nie Na! Ale nech sa páči, alebo prežijem aj páči sa. Hodiny nie sú TIK TAK ale hodiny. Svetlo nie je žíža (to slovo ma šokovalo). Bábika nie je bábo a tak ďalej..
Podla mna mysleli skor na pisanie, nie na hovorovu rec...
@hanka_april veď áno, ale keď nevieš správne hovoriť, ako chceš správne písať? Skôr to bola reakcia na otázku vyššie, ako to zmeníš.😀
Slovo najsamlepsi alebo ze vsetko najsamlepsie 😨
A zabudla som na oradzova
ano, mna natelnik namiesto tricka, som kedysi nechapala o com je rec 🙂