icon

Baby aké otázky vás zaujímajú, keď idete na pohovor?? Dajte inšpiráciu - za srdiečko 🙂 Už niečo mám, len nech na nič nezabudnem...

avatar

Pracovna doba, ci sa robia aj nadcasy napr ku komcu mesiaca, praca cez sviatky, moznost rastu, presna specifikacia prace - niekedy byva v inzerate take vseobecne bla bla bla

7. feb 2016
avatar

Možnosť rastu, ci je prava v kolektíve alebo nie, sviatky, vikendy...plat 😀

7. feb 2016
avatar

Ci su platene nadcasy,ako casto su potrebne nadcasy,ci zabezpecuju neake skolenia atd

7. feb 2016
avatar

Pracovný kolektív, benefity ktoré poskytuje zamestnávatel...

7. feb 2016
avatar

Socialny program pre zamcov

7. feb 2016
avatar

Odmeny,kolektív,rast,nadcasy

7. feb 2016
avatar

Este ma napadla otazka co som sa pytala - ci je miesto obsadzovane iba docasne (napr pocas zastupovania na materskej, sezona) ci je nove alebo tu poziciu uz niekto zastaval. Na odmeny, benefity, bonusy a plat sa urcite sama nepytaj! Povedia ti sami, ak s tym zacnes ty budu si mysliet ze ti ide len o peniaze (co sice ide ale ich zaujima aj motivacia atd) ja som sa do mojej prace plat dozvedela az ked mi volali ze miesto mam. Na pohovore sa ma pytali len na predsatvu o vyske a pocedali mi o bonusoch atd

7. feb 2016
avatar

malo byť práca v kolektive 🙂

7. feb 2016
avatar

presnu specifiaciu prace, z akeho dovodu obsadzuju miesto, ci je praca samostatna al. kolektivna, na pracovny kolektiv, benefity ci ine vyhody, pracovnu dobu, miesto vykonu prace ak ma firma viac pobociek ci budu sucastou prace aj sluzobne cesty, na plat by som sa tiez v prvom kole nepytala sama od seba,

7. feb 2016
avatar

e este na moznost rastu- postupu na inu poziciu, a tiez cinje zmluva na dobu urcitu ci neurcitu zastupovanir

7. feb 2016
avatar

@stormie, @daniela.ho, @sweetzu, @denisienka, @cubanka, @jannna123456789, @petronelak
ďakujem baby, letí vám srdiečko 🙂

8. feb 2016