icon

Baby dajte tip za srdiečko, z ktorých stranok objednávate hračky pre vaše detičky??

avatar

mall.sk

21. nov 2015
avatar

Ja kupujem len v obchode.Bojím sa,že tá hračka nebude taká ako na foto a preto radšej chcem vidieť než to kúpim.

21. nov 2015
avatar

aliexpress 🙂

21. nov 2015
avatar

..teraz je na mall.sk bez poštovného 🙂

21. nov 2015
avatar

Mall bez postovneho!!!!

21. nov 2015
avatar

mall.sk

21. nov 2015
avatar

Prenašedeti.sk je to Močenku tak si to viem ísť aj pozrieť 🙂

21. nov 2015
avatar

Aj mi sme z mall.sk

21. nov 2015
avatar

..ďakujem za srcó 🙂

21. nov 2015
avatar

Vďaka za srdiečko 🙂

21. nov 2015
avatar

jeezisi,napisala som "mi" s mäkkym i....🙂oprava...my 🙂

21. nov 2015