icon

Baby mam moznost dat maleho do montessori jasliciek... Volili by ste klasicke jasle alebo by ste vyskusali tie??

avatar

ja by som vyskusala, v predskolskom veku je podla mna montessori fajn pristup

20. jan 2016
avatar

Ahoj, ja by som ho dala do takých jasličiek, fungujú na trošku iných princípoch, môj malý vyrastal na montessori aktivitách a hračkách a je vo viacerých činnostiach šikovnejší ako jeho rovesníci🙂)

20. jan 2016
avatar

Ani nevahaj 😊

20. jan 2016
avatar

Urcite chod do toho 😉

21. jan 2016
avatar

Dalej ani nevyberaj ;)

21. jan 2016