Baby nejaky tip co sa da napiect s 3 rocnou slecnou? Nieco jednoduchce 😀
Medovníky
1. dec 2015
medovníky😀
1. dec 2015
My sme robievali piskota koliecko bananu piskota napichnut na sparatko namocit do cokolady cez noc nechat v chlade.neskutocna mnamka.
1. dec 2015
podla mna vsetky kolaciky, pri kazdom ma v com asistovat 😉
1. dec 2015
pernik, ten vzdy chuti mojim pomocnikom 😉
1. dec 2015
Medovnicky
1. dec 2015
babovka 🙂
1. dec 2015
Medovníky som včera deti piekli ja som len dávala piecť.3r dcérka mala krajšie ako skoro 7r syn 😉
1. dec 2015
Linecke, medovnicky