icon

Baby nejaky tip co sa da napiect s 3 rocnou slecnou? Nieco jednoduchce 😀

avatar

Linecke, medovnicky

1. dec 2015
avatar

Medovníky

1. dec 2015
avatar

medovníky😀

1. dec 2015
avatar

My sme robievali piskota koliecko bananu piskota napichnut na sparatko namocit do cokolady cez noc nechat v chlade.neskutocna mnamka.

1. dec 2015
avatar

podla mna vsetky kolaciky, pri kazdom ma v com asistovat 😉

1. dec 2015
avatar

pernik, ten vzdy chuti mojim pomocnikom 😉

1. dec 2015
avatar

Medovnicky

1. dec 2015
avatar

babovka 🙂

1. dec 2015
avatar

Medovníky som včera deti piekli ja som len dávala piecť.3r dcérka mala krajšie ako skoro 7r syn 😉

1. dec 2015