icon

Baby, neviete náhodou aká je situácia na hraniciach AT-DE smer Passau? Sú tam kontroly? v Sobotu cestujeme a keďže ideme s deťmi, zvažujeme, či ísť cez Čechy alebo cez Rakúsko ako zvyčajne chodievame...

avatar

Môj brat išiel minulý týždeň vo štvrtok do de a V nedeľu späť a žiadne kontroly kolóny na hraniciach neboli

8. nov 2015
avatar

Moji kolegovia chodia pravidelne, a ze nic extra nebolo 🙂 (aj ja zistujem pravidelne stav, pretoze sa chystam s drobcom do UK) 🙂

8. nov 2015