Baby nosíte mobily v obaloch? Máte len zadný kryt alebo taký knihovníkov obal? Mne sa tie obaly moc nepáčia, ale toľkokrát ten mobil cez den prekladám, bojím sa, ze mi niekde padne...
Ja mam obal /bez neho by som "nevedela zit" :D / na obaly som zvyknuta,nevadia mi. +tvrdene sklo pre moju "sikovnist" :D
1. feb 2016
ja som mala asi 3 otváracie a nakoniec som skončila pri zadnom + ochranná fólia
1. feb 2016
Ja som mala.len zadny plus sklo..a sklo sa rozbilo ani.neviem.ako.. Ani nepadol.ani.nic...tak som vymenila za ten otvaraci a super
1. feb 2016
ja nosím len ten zadný ,,,stale mi mobil pada :D može padnuť aj displayom a mam istotu že sa nerozbije