icon

Baby poďme si trošku pozdvihnúť naše sebavedomie - doplňte podľa seba a vôbec sa nemusíte šetriť:
SOM SKVELÁ MATKA, LEBO.....

avatar

...............som sa ešte nezbláznila zo šidiel, ktoré mám doma.

21. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Moja mladsia by doplnila....lebo vies super varit 😂😉

21. sep 2015