Baby pri akej cinnosti sa vam dari najlepsie ventilovat zlost?? Ja sa pustim vzdy do upratovania a kym je to hotove, tak ma to aj prejde...
Upratovanie, jednoznačne 😉
5. nov 2015
Presne aj ja 👍 dnes som bola tak nasratá, že som preorganizovala postele, skrinky, malej postieľku 😀 aspon mam cistucko, periny prezlečenie, prach utretý v každej škáre
5. nov 2015
Takisto upratovanie.....idem ako motorová myš,a keď skončím,som celá spotená a odreagovaná 😀😂
5. nov 2015
joga, meditovanie, humor
5. nov 2015
presne upratovanie a nejaká brutál činnosť ako je kúpeľňa a WC čo robím najneradšej 🙂
5. nov 2015
upratovanie 🙂
5. nov 2015
Prechadzanie sa alebo nejake vtione obrazky na nete