icon

Baby pri akej cinnosti sa vam dari najlepsie ventilovat zlost?? Ja sa pustim vzdy do upratovania a kym je to hotove, tak ma to aj prejde...

avatar

Prechadzanie sa alebo nejake vtione obrazky na nete

5. nov 2015
avatar

Upratovanie, jednoznačne 😉

5. nov 2015
avatar

Presne aj ja 👍 dnes som bola tak nasratá, že som preorganizovala postele, skrinky, malej postieľku 😀 aspon mam cistucko, periny prezlečenie, prach utretý v každej škáre

5. nov 2015
avatar

Takisto upratovanie.....idem ako motorová myš,a keď skončím,som celá spotená a odreagovaná 😀😂

5. nov 2015
avatar

joga, meditovanie, humor

5. nov 2015
avatar

presne upratovanie a nejaká brutál činnosť ako je kúpeľňa a WC čo robím najneradšej 🙂

5. nov 2015
avatar

upratovanie 🙂

5. nov 2015