icon

Blíži sa koniec roka, preto nezabúdajte, že je potrebná 1x ročne absolvovať preventívnu prehliadku. Máte to už za sebou alebo sa ešte len chystáte?

avatar

Mame to davno za sebou cela rodina

25. nov 2015
avatar

no mam.. strasny uspech zasa - 5 kazov a termin na opravu v marci :-/

25. nov 2015
avatar

No ja chodim vzdy na zaciatku roka

25. nov 2015
avatar

ja vcera 🙂 a dalsie rande v januari ,jeden zubok opravit 🙂

25. nov 2015
avatar

Mam za sebou. 5 rokov bez kazu.

25. nov 2015
avatar

chodím 2x ročne.koli vysokej kazivosti.

25. nov 2015
avatar

so sebou mám za sebou chodím na jar, s 2 ročnou dcérou tiež ale 2x na jar a na jesen

25. nov 2015