icon

Cez vikend sa nam posuva cas... Robi vam tento posun problem alebo zmenu casu vobec nevnimate? Ako sa prisposobuju vase deticky??

avatar

a tak v celku zo zvládame fajn

23. okt 2015
avatar

mna nie, mojmu psovi ano

23. okt 2015
avatar

Tento mi nevadi ale prechod na jarny ma rozhadze na par dni, a aj vytoci ze mi zas ukradli hodinu 😀 uz len aby bolo detom v nedelu jasne ze sa spi dlhsie 😉

23. okt 2015
avatar

my tiež nemáme problém, dokonca mám pocit, že sa malý naň pripravuje sám už nejaký deň.. v lete chodil spať ledva ledva o 21:00 a dnes ho lámalo ešte ani 20:00 nebolo.. no realitu uvidíme v nedeľu 🙂 ale myslím, že dva dni a bude to ok 🙂

23. okt 2015