Svieckova
24. okt 2015
Vyvar tak isto ako u mna
24. okt 2015
svieckova 🙂
24. okt 2015
Kuracia polievka 🙂
24. okt 2015
Keby tam nebola cibula tak vyvar. S cibulou skor svieckova
24. okt 2015
Polievka vyvar.
24. okt 2015
Sviečková 🙂
24. okt 2015
Podľa mňa fajny vývar mňam dobrú chuť 🍴
24. okt 2015
@betina1984 ja dávam do vývaru aj cibuľu aj papriku ešte 👅
24. okt 2015
sviečková 🙂 . Na polievku sa mi zdá priveľa cibule 😉
24. okt 2015
@tehotna13 aj my ale jednu nie tak vela. Aj por davame
24. okt 2015
@betina1984 veď hej potom som pozerala že jej tam je nejak moc 👅 a my ešte dávame do polievky aj zemiak 😄
24. okt 2015
inspirovala si ma, hned som utekala do obchodu dokupit potrebne a kuracia polievka sa uz vari aj u nas 🙂
24. okt 2015

slepačí vývar 😀