Do akeho veku ma zmysel pouzivat monitor dychu?? Maly ma skoro 11 mesiacov...
Aj môj má 11 A používam aj budem naďalej, spím lepšie 😃
3. sep 2015
Ja som pouzivala prve dva mesiace.. potom ked mi zacala pendlovat po postielke nemalo to zmysel. Nehovoriac o tom, ze potom su uz tie deti inteligentnejsie, ked sa zacne dusit, tak da urcite jasne vediet ze cosi nie je v poriadku
3. sep 2015
Do 1 roku 😉
3. sep 2015
Do roka, ale mala som 1,5 roka. Mala bola predcasniatko. A znamym zomrel malicky den po prvych narodeninach :( ale v kociku spal.
3. sep 2015
Ja do dvoch rokov spala sama v izbe tak som bola kludnejsia 😉
3. sep 2015
ja som ho prestala pouzivat ked sa mala zacala prekrucat v postielke.
3. sep 2015
tinka_14
autorTak ešte asi do roka počkáme a potom ho už nebudeme používať...
3. sep 2015
vraj do 1 roka