icon

Existuje nejaký program, v kt. sa dajú robiť napr. pozvánky na detskú oslavu?? Za tip pošlem srdiečko 🙂

avatar

Ja na pozvanky a vsetko okolo pouzivam Microsoft Publisher, mala som ho v ramci Office Home, co som si kupovala do laptopu.

12. sep 2015
avatar

Ja som robila svadobné oznámenia a pozvánky na oslavu vo worde

12. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

mam doma nejake formy,daj do ip mail a poslem ti ich.

12. sep 2015