Hnusná choroba, neni mi o nič lepšie ako to bolo v pondelok - neviete niečo účinné na zapálené hrdlo? Doktorka mi dala Dorithricin, ale nejak mi nepomáha :(
Vyskúšala som už toho veľa, no u mňa najlepšie zaberá cmúľanie strúčika cesnaku 🙂
24. feb 2016
Kloktat sódu bb
24. feb 2016
Florsalmin? Tusim sa vystriekava hrdlo, ale da sa aj na vykloktanie zarobit 🙂 Drzim palce!
24. feb 2016
ahoj moja viem si predstaviť čím si prechádzaš ja mám hnisavú angínu .. nemohla som ani spať a keď som hltala katastrofa kupila som si v lekárni cukríky tantumverde a su fakt super
24. feb 2016
dat do 1 dcl 10 kv Tea tril Oiil ,dostat v lekarni, a kloktat 3x denne
24. feb 2016
Bioparox
24. feb 2016
šalviu si skúšala?