icon

Hurááá víkend pred naimi - aké máte plány?? Ja sa teším, že si konečne pospím dlhšie ako do 4.45 🙂

avatar

Umyt okna konecne budem mat nato cas 😃 a potom ruka hore na oslave ☺

6. nov 2015
avatar

No ja pokracujem vilne v praci 7den...dnrs do 20.15 a zajtra od 4.30 tesim sa

6. nov 2015
avatar

My prerábame.izby

6. nov 2015