icon

Kedze nam zacal novy pracovny tyzden, dajmecsi anketu na tuto temu... Co milujete/neznasate na svojej praci najviac??

avatar

To, že mi šéf nedýcha na krk a nedáva nezmyselné úlohy - to milujem... a neznášam, keď fakt nemám dokopy čo robiť... ako aj dnes a to nám začala "high season"

26. okt 2015
avatar

ja na svojej terajšej práci milujem úplne všetkoooo 🙂 MD 🙂 napriek tomu verím, že sa do svojej predchádzajúcej práci vrátim, a budem robiť to čo ma baví, zhotovovať ľudom okuliare 🙂

26. okt 2015
avatar

moju pracu mam velmi rada, robim presne to, co som studovala a chcela robit. 1.11. to bude uz 20 rokov, co tu pracujem... 🙂
Rozmyslam, co na svojej praci neznasam a veru mi nic nenapada...

26. okt 2015
avatar

ja pracujem v Rakusku ,som prec od rodiny12 alebo 14dni-takze to odlucenie neznasam....ale zasa mam dobru pracu,takze aspon to je jedno plus..🙂

26. okt 2015
avatar

Nuz je super ze je nemusim cestovat a niektory ludia su fakt milí...a neznasam to ze od nas chcu s kazdej strany maximum za malo peňazí a ranne vstavanie

26. okt 2015